1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Rıza Çalımbay: Lige 3 puan alarak başlamamız gerekiyor
Rıza Çalımbay: Lige 3 puan alarak başlamamız gerekiyor

Rıza Çalımbay: Lige 3 puan alarak başlamamız gerekiyor

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile oynayacağımız ligin ilk maçını kazanmamız gerekiyor.

A+A-

Rıza Çalımbay: Lige 3 puan alarak başlamamız gerekiyor

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile oynayacağımız ligin ilk maçını kazanmamız gerekiyor. Yani lige yüzde 100 üç puan alarak başlamamız gerekiyor. Bunun için de sahada elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz." dedi

Teknik direktör Rıza Çalımbay: "Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile oynayacağımız ligin ilk maçını kazanmamız gerekiyor. Lige yüzde 100 üç puan alarak başlamamız gerekiyor. Bunun için de sahada elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz" - "VAR sistemi herkese faydalı olacak. Herkes gönül rahatlığıyla evine gidebilecek. Biraz geç geldi bu sistem ama inşallah çok faydalı olacaktır"

Çalımbay, Kayacık Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçında en büyük destekçilerinin taraftar olduğunu vurgulayarak, şöyle konuştu:

"Onlara özellikle ilk maçımızda çok ihtiyacımız var. Onun için taraftarlarımızın desteğiyle çok iyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Geçen sezona baktığımızda Konyaspor çok sıkıntılı bir süreç yaşamıştı. Bizim de bütün amacımız böyle sıkıntıları yaşatmamak ve yukarıya oynamaktır.

Tek düşüncemiz bu. Bunu da başarmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Tabi gönül isterdi ki transfer olan arkadaşlarımız Bolu kampından itibaren bizimle olsun ama bize geç katıldıkları için takıma uyum sağlamaları da biraz zaman alacak."