1. HABERLER

  2. SPOR

  3. RİZE SAKATA GELDİ!
RİZE SAKATA GELDİ!

RİZE SAKATA GELDİ!

Teknik Direktör Rıza Çalımbay, takımın durumu ve sakat oyuncular hakkında bilgi verdi.

A+A-

Takımın en önemli oyuncularının üst üste sakatlandıklarını belirten Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Sakatlar açısından çok şanssız bir dönem geçiriyoruz. Takımın buraya gelmesinde önemli katkı sağlayan isimler. Bununla ilgili herkes bir şeyler söyleyebilir. Tek düşüncemiz sakat olan arkadaşların bir önce gelmesi. Bunun için uğraşıyoruz. Onları Kayserispor maçına yetiştirmeye çalışıyoruz" açıklamasını yaptı.

Çalımbay, "Alttan gelen ve yapılan transferlerle oluşturulan kadroda ilk 11'de oynayanlarda bir sıkıntımız yoktu. Sakatlıklardan sonra şans verdiğimiz futbolculardan istediğimiz performansı alamadık. Takımdaki her oyuncuma şans vermeme rağmen bunu değerlendiremediler. 11-12 oyuncunun dışında kalan arkadaşlarımızdan beklenen performansı maalesef alamadık" diye konuştu.

Çalımbay, şöyle devam etti: "Şu anda ne transferi ne de başka bir şey düşünüyoruz. Tek düşüncemiz önümüzdeki 6 maç. Bu 6 maç Rizespor'un yolunu çizecek. Kaderimizi belirleyecek. Bu yüzden transferde görüştüğümüz hiç kimse yok. Oynayacağımız maçlardan başka hiçbir şey düşünmüyoruz. Devre arasında transferde daha titiz olacağız. İlk yarı bitmeden transferi bitirmek istiyoruz. İkinci yarı hazırlıklarına transferi tamamlamış olarak başlamak istiyorum."