1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Rize'de Şüpheli Ölüm!
Rize'de Şüpheli Ölüm!

Rize'de Şüpheli Ölüm!

Çocuklar Ceset Buldu...

A+A-

Rize'nin Pazar ilçesinde çocuklar tarafından bir ceset bulunurken, ceset üzerinde yapılan ilk incelemede başına sert bir cisimle vurulduğu belirlendi.çalılıkların arasında bir erkek cesedi görmesinin ardından durum polise intikal ettirildi.

Rize'nin Pazar ilçesinde çocuklar tarafından bir ceset bulunurken, ceset üzerinde yapılan ilk incelemede başına sert bir cisimle vurulduğu belirlendi. Sabah saatlerinde Cumhuriyet Mahallesi'ndeki futbol sahası mevkiinde oyun oynayan çocuklar çalılıkların arasında bir erkek cesedi görmesinin ardından durum polise intikal ettirildi.

 

Olay yerine gelen emniyet güçleri, cesedin 75 yaşındaki Ekrem Bengli'ye ait olduğunu tespit ederken ceset üzerinde yapılan incelemede Bengli'nin kafasına sert bir cisimle vurularak öldürüldüğü belirlendi. Bengli'nin cenazesi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Trabzon Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

 

Öte yandan Ekrem Bengli'nin en son pazar yerinde akşam saatlerinde alışveriş yaptığı ve dün akşamdan beri evine gitmediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı