1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Sadece Trabzon'a gidebilirsin!
Sadece Trabzon'a gidebilirsin!

Sadece Trabzon'a gidebilirsin!

Beşiktaş'ta Almeida krizi her geçen gün yeni bir boyut kazanıyor.

A+A-

 Ahmet Çebi, "Ayrılmak istiyorum" diyen Almeida'ya adres gösterdi. MR'ları temiz çıkmasına rağmen "sakatım" diyen Almeida, "bırakın" diye ısrar edince Çebi patladı: Biz kalmanı istiyoruz fakat 'kesinlikle ayrılacağım' dersen, sadece kiralık olarak Trabzon'a gidebilirsinİstanbul BB maçında sakatlanan Portekizli forvet, çekilen MR'larının 'temiz' çıkmasına rağmen, "Ağrılarım var" diyerek derbide oynayamayacağının sinyallerini verdi. Yönetim de bunun üzerine, "İkinci kez MR çeker, durumuna bakarız" deyince, Almeida da bu kez Aybaba ile görüşerek, "Mutlu değilim, ayrılmak istiyorum" girişiminde bulundu. Portekizli futbolcunun bu tavrı, yönetimin de sabrını taşırdı.


 
GİDECEĞİM TAKIMI BEN SEÇERİM
Yeni sezonda kalmak istemediğini teknik heyete bildiren Almeida için siyah-beyazlı yönetim, ayrılığa şartlı onay verdi. İkinci başkan Ahmet Nur Çebi'nin, "Seni isteyen başka takım yok. Bu nedenle eğer ayrılacaksan sadece Trabzonspor'a kiralık gidebilirsin" dediği ifade edildi. Portekizli oyuncu ise bu sözlere, "Trabzonspor'a gitmek istemiyorum. Ben kendime takım bulurum" karşılığını verdi. Almeida'nın bu tavrı yarınki derbi öncesi yönetimin keyfini iyice kaçırdı.


KENDİNE GEL MENDES

Beşiktaş'ta yaşanan bu sıkıntılı gelişmelerin arkasında ise Portekizli oyuncuların menajeri Jorge Mendes'in olduğu belirtildi. Quaresma'da yaşanan sıkıntının baş mimarı olarak gösterilen Mendes'in; Fernandes ve Almeida için de yönetimi köşeye sıkıştırmak istediği öğrenildi.
Q7 konusunda kendisine zorluk çıkaran Beşiktaş yönetiminin karşısında Fernandes ve Almeida kozlarını sahaya süren Mendes'in tutumu siyah-beyazlıları kızdırdı.