1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Sadıklar, Yomra esnafının sorunlarını dinledi
Sadıklar, Yomra esnafının sorunlarını dinledi

Sadıklar, Yomra esnafının sorunlarını dinledi

MHP Trabzon Milletvekili adayı Sabri Sadıklar, Trabzon’un Yomra İlçesi esnafını ziyaret ederek onların sorunlarını dinledi.

A+A-

Sadıklar burada yaptığı konuşmada Türkiye’nin AKP iktidarıyla büyük bir yoksulluğa sürüklendiğini belirterek "12 Haziran genel seçimleri Türkiye’nin kaderinin değişeceği gündür. O gün MHP’nin iktidarıyla insanlarımızın yıllardır gülmeyen yüzü yeniden gülecek ve refaha ereceklerdir. MHP iktidarıyla özellikle işyerlerinde iş yapamayan esnafın sıkıntısı giderilecek ve esnafımız rahata erecektir. Bizler seçildiğimiz taktirde kendimize çalışan değil l milletimize ve Trabzon’umuza çalışan olacağız.Bu nedenden dolayı 12 Haziran genel seçimleri Trabzon esnafının dönüm noktası olacaktır.Esnafımızın gülmesi için bizlerde çalışacağız" dedi.

Sadıklar, AKP’nin iki dönem iktidara geldiğini ancak verdiği vaatlerin arkasında durmadığını söyleyerek, "AKP iktidarını birinci defa getirdiniz gördünüz ikinci kez getirdiniz yine gördünüz ama üçüncü kez seçmeyin artık. Sizler de gerçekleri gördünüz ve neyin ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Vatandaş olarak sizin bu seçimdeki rolünüz çok çok önemli" dedi.