1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. SADRİ ŞENER BASINA KONUŞTU!
SADRİ ŞENER BASINA KONUŞTU!

SADRİ ŞENER BASINA KONUŞTU!

Başkan Sadri Şener saat 16.00'da basın toplantısı yaparak gündemle ilgili açıklamalarda bulundu.

A+A-

Kulüp olarak zor günler geçiriyoruz. puan olarak geride kaldık dün yenilmememiz gereken takıma yenildik hocamız beni arayarak kan değişimi gerekir dedi ve ayrılmak istedi bizde değerlendirdik ve izin verdik. Bizimde bir  planımız olmalıydı ve vardı bu Tolunay'dı. Bizim basınınımaza fırsat bırakmamak adına çabuk oldu. Tolunay bildiğiniz bir hoca kensisiyle anlaştık yarın öğlede sözlemşme imzalayacak. En geç yarın kendi yardımcıları da gelecek ve takımın başına geçeceek. Şenol Güneş ve ekibine teşekkür ediyorum kendileri arkadaşımızdır. Tolunay Hocaya da başarılar diliyorum. Umarım heyecanla yeniden iyi yerlere geliriz.

Ünal'ı ise Güneş'in ekinbi olduğu için anlaşmadık. Doğal olarak Tolunay hoca kendi ekibini istedi ve kabul ettik.

Yeni transfere şuanlık gerek duyulmuyor hazirana kadar eldekileri en iyi şekilde değerlendirmek istediğini hocayla da görüştük. Kendisinin en büyük avantajı genç oyunculara hakim olması.

Bir antrenmanlık gün var Perşembe günü maçı olan takım için en iyisini yaptığımı düşünüurum acele ederek.

Tolunay Hoca bugün idmana çıkmayacak.

1461'den oyuncu almak konusunda görüştük Tolunay geldiği gibi Türk solbek istedi herzamanki konu.

Bu karar yönetim kurulunun ortak kararıydı. 20 kişinin tamamı hatta benden hızlı olanlarda vardı.

Sportif yönünde şike konusunda hocalarn rolünü karştırmamak lazım sonuçta profesyoneller. Bu süreçte yönetim kurulunda olacak bir istifa bu süreci etkiler

İstifa konusu bir kan değişimi sadece kan değişimi değil. Takım için dahaiyi olacağını bekliyorum. Hem karabüke yenil hem elazığa yenil takımı küçümsemekistemiyorum ama normal değil

Tolunay hocayla daha önce görüştüm daha önce ahbaplığım da vardı.

İzleme komitesini lav etmek gibi de bir durumumuz var.

Yabancı konusunda düşürmeye çalıştık ama teklifler hep bedava 100 bin tl gibi ücretler ya da gereksiz takaslar.

Bilmediğim bir konuda lisanslı olmadığım bir konuda ben gidip bir oyuncuyu nasıl alabirlim ki . Ama Şenol hocanın isteği dışında başka hocalara danışarak aldığımız oyuncular tabiki oldu. Transfer şöyle birşey hoca 10 tane isim verir ben birisini alırım. İzleme komitesi diyoruz ancak onlaradan bana herhangi birşey gelmedi. Bana kimse başkan sen bunu almazsan intihar ederim olmazsa olmaz demedi. Böyle olunca da ben yoruluyoru.m. Maaş isterken benle görüşülebiliyor ama rapor gelmiyor. Çalışmak çok önemli bu işte heyecan önemli.

Başkanlık böyle günlerde yapılır. Zamanında basketde yaptılar kupayı aldılar bizi çağırmadılar. Bizim şuan futbolda 10 trilyon zararımız var yenilgilerden kimse bunu sorumuyor. Alper Potuk'u soruyor. Rizespor bizden Sercan ve Eren'i istedi. Bizim burada planımız ya para kazandırmak ya da oyuncu kazandırmaktır. Rize'yi bir kenara atamayız.

Yarın imza törenine büyük ihtimalle katılamayacağım. En çok üzüldüğüm puan durumu.

Transfer konusunda hocanın bir talebi yok şuan ki oyuncuların bonservislerine de verecek kalmadı o anlamda rahatız.

Herkesin ayrı bir dünyası var Almanya'dan gelen Türk farklı Türkler farklı yabancılar farklı bunların sorunlarını aşmalıyız bunu yapamadık tam olarak.

Giray Bulak'ın boşalttığı bölgeye herhangi bir transfer olmayacak.

Tolunay hocanın elinde çok geniş bir poırtfoy var bunu kullanacağız ama şuan değil. Hocanın yetkiside vardır tabi ki yetkisiz hoca olmaz.