1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. SADRİ ŞENER BAŞKAN ADAYI OLACAK MI?
SADRİ ŞENER BAŞKAN ADAYI OLACAK MI?

SADRİ ŞENER BAŞKAN ADAYI OLACAK MI?

Trabzonspor'da kongre yaklaşırken süpriz gelişmeler konuşulmaya başlandı. Başkan Şener'in tekrar aday olacağı iddialarına Hasan Yener'den destekleyici açıklamalar geldi. Şener geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, adaylık için baskı yapıldığını ancak ke

A+A-

Geçtiğimiz günlerde Sadri Şener'in yaptığı açıklamada, “Yeniden adaylığım için çok ciddi baskılar var. Ancak ben hâlâ eski noktadayım. Baskılara direnmeye çalışıyorum” ifadelerini kullanan Şener’e, bu yönde telkinlerin sürdüğü öğrenildi. Şener’in de ilk günlere oranla daha fazla adaylık fikrine sıcak baktığı, hatta yakın çevresiyle yönetim şekillendirme çalışmalarına dahi başladığı öğrenildi.

Son gün perşembe...

Bu durumu destekleyen bir açıklama da Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener’den geldi. Yener, “Eleştirmek en kolay yol. Ancak bunu acımasızca yapanlar var. Bu takımı kuran, şampiyonluk yaşatan, kupalar aldıran Sadri Şener ve yönetimidir. Başkanımıza büyük baskı var. Hatta bazen öyle oluyor ki telefonlarını bile kapatmak zorunda kalıyor” ifadelerini kullandı. Başkan Şener’in kararı içinse çok fazla vakit yok. Çünkü kongreden iki gün öncesine kadar adaylar başvurularını yapıp listesini sunmak zorunda.