1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. SADRİ ŞENER KARARINI DEĞİŞTİRDİ
SADRİ ŞENER KARARINI DEĞİŞTİRDİ

SADRİ ŞENER KARARINI DEĞİŞTİRDİ

Bodrum’da inzivaya çekilen Sadri Şener, yakın çevresine gelişmeleri takip ettiğini ve yeni bir ekiple tekrar göreve talip olma kararının daha ağır bastığını söyledi

A+A-

SPOR Toto Süper Lig’de 37 puanla 10. sırada bulunan Trabzon’da yaklaşan olağanüstü genel kurul öncesi sıcak gelişmeler yaşanıyor. Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında oynanan Akhisar Bld. maçının ardından, 25-26 Mayıs tarihlerinde yapılacak genel kurulda görevi bırakacağını açıklayan bordo-mavili ekibin başkanı Şener fikrini değiştirdi.

UZUN bir zamandır Bodrum’daki yazlığında inzivaya çekilen başkan Sadri Şener yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor. Yazlığının olduğu Bodrum’da yakın çevresine şunları söylediği öğrenildi:

“ÖNÜMÜZDE zor bir dönem var. Özellikle gelecek sezon takım yeniden yapılandırılmalı. Transferler yapılacak. Kulübün geleceğiyle ilgili ivedilikle hayata geçirilmesi gereken projeler var. Çok yoruldum, çok üzüldüm, hak etmediğim şeyler var. Tüm bunlar için tecrübe lazım. İçimizde Trabzonluluk var. Öyle kolay kolay bırakıp gitmekle olmuyor. Onun için bırakmam kolay gözükmüyor. Yeni bir yönetimle göreve devam etme fikri şu an daha ağır basıyor.”

ÖTE yandan şimdiye kadar başkanlık için resmi adaylığını açıklayan kimse çıkmazken Metin Atasoy ve İbrahim Hacıosmanoğlu’nun çalışmalara başladığı öğrenildi. Ahmet Ağaoğlu’nun ise adaylık için son kararını vermediği belirtildi.