1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. SADRİ ŞENER TOLUNAY KAFKAS İÇİN NE DEDİ?
SADRİ ŞENER TOLUNAY KAFKAS İÇİN NE DEDİ?

SADRİ ŞENER TOLUNAY KAFKAS İÇİN NE DEDİ?

Başkan Şener, teknik adam hakkında bazı yorumlar yaptı.

A+A-

Tolunay Kafkas yönetiminde alınan Gaziantepspor galibiyetinin ardından Başkan Şener, teknik adam hakkında bazı yorumlar yaptı. Kafkas'ın geçmişte başarılı bir oyuncu olduğunu, iddialı ve kararlı olduğunu söyledi. Bu özelliklerinin Trabzonspor'la birebir örtüştüğünü ve hedefleri doğrultusunda atacağı adımların zaman içerisinde takım için istenilen sonuçları vereceğine inandığını söyledi.

BAŞKAN ŞENER: "HIRSI VAR"

Gaziantepspor maçını cezası bitmesine rağmen İstanbul'daki evinde izleyen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, farklı galibiyetin keyfini yaşadı. Gaziantepspor maçını yeni bir başlangıç fırsatı olarak gördüklerini belirten Başkan Şener, şöyle devam etti:

"Bu maçtan 3 puanla ayrılarak yeniden yükselişe geçmek ve taraftarımıza moral vermek bizi de mutlu etti. Tolunay Kafkas, takımımızın içinde bulunan, geçmişte başarıyla formamızı terleten, hırslı, iddialı, kararlı, genç ve başarılı bir teknik adamdır. Bu özelliklerinin Trabzonsporumuz'un kimliğiyle birebir örtüştüğü inancındayız. Hedefleri doğrultusunda zaman içinde atacağı adımlar kendisine ve takımımıza istenen sonuçları getirecektir."

"TARTIŞMA KİMSEYE BİR ŞEY KAZANDIRMAZ"

Başkan Şener, bu arada Tolunay Kafkas'ın göreve getirilişiyle ilgili tartışmaların da artık geride kalması gerektiğini belirterek şunları söyledi:

"Karabükspor ve Elazığspor mağlubiyetleri üzerine çok güvendiğimiz, değer verdiğimiz Şenol Güneş, bir kan değişikliğine ihtiyaç duyulduğunu ifade ederek görevi bıraktı. Yoğun maç trafiğinde boşluk yaşanmaması adına yaptığımız süratli hamleler bazı çevreler tarafından olumsuz gösterilmeye çalışılsa da bu değerlendirmelerin gerçekle ilgili yok. Yaşanan süreçte hızlı hareket edip takımı teknik adamsız bırakmamamız son derece olumlu bir adımken, bunu değişik yönlere çekmek kimseye bir şey kazandırmaz."