1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Sadri Şener'den çarpıcı açıklamalar! Trabzonspor...
Sadri Şener'den çarpıcı açıklamalar! Trabzonspor...

Sadri Şener'den çarpıcı açıklamalar! Trabzonspor...

Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener, Trabzonspor gündemine dair çok önemli açıklamalarda bulundu.

A+A-

"TFF'NİN PROJESİ KULÜPLERE NEFES ALDIRACAKTIR"

TFF’nin projesi kulüplere nefes aldırır. Denetim olması önemli. Zaten başka bir çözüm de yok. Şampiyon olan kulüplerin bu gelirleri ile sistemlerini iyi bir hale getirebilirler. Şampiyonluk için ciddi paralar harcanıyor. Şampiyonluk gelmeyince de tam batıyorsun. Bunun hesabını yapmak lazım. Bence bu proje kulüplere nefes aldırır. Fakat; kulüplerin kendi oyuncularını kendileri yetiştirmeli.

"BAZEN YÖNETİCİLERE SAHİP ÇIKMAK GEREKİYOR"

Yöneticilere iş düşüyor. Ciddi insanlar olmalı. Yöneticilik ağır bir görev. Yöneticilere de bazen sahip çıkmak gerekiyor. Zevkle ve keyifle bu işi yaptıklarında faydalı olacaklarını düşünüyorum. "Trabzonspor istediğimiz gibi gidiyor" Trabzonspor istediğimiz gibi gidiyor. İnşallah ikinci yarıda da böyle giderler. Yöneticiler de iyi yönetiyor. Onların başarılı olması bizlere keyif veriyor.

"YÖNETİMLERİN POZİTİF ANLAMDA BAZI SIRLARI OLMALI"

Her şey şeffaf olamaz. Yönetimlerin mutlaka pozitif anlamda bazı sırları olmalı. Trabzonspor yönetimi şeffaf bir şekilde yoluna devam ediyor. Umarım böyle giderler.

"ÜNAL KARAMAN TRABZONSPOR'U TFF'YE ŞİKAYET ETMEZ"

Ünal Karaman’ı çok eskiden beri tanırım ve severim. Ünal Karaman hiçbir zaman Trabzonspor’u TFF’ye şikayet etmez ve icraya vermez. Bu çok önemli bir özellik. Başkaları öyle yapmıyor. "Transfer yasağı gelse bile Trabzonspor'u çok etkilemez" Trabzonspor’a transfer yasağı gelecek diye bir şey duymadım. Umarım gelmez. Transfer yasağı gelse bile altyapıdan oyuncular var. Altyapıdan oyuncular eksikleri giderir.

"GİDECEKLERİ TAKIMDA..."

Burak Yılmaz için giden oyuncu geri alınmaz demiştim. 30 yaşını geçen futbolcular bir de ünlüyse sıkıntı çıkarıyorlar. Gidecekleri takımlara da çok ciddi katkı sağlayacaklarını düşünmüyorum.