1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Sadri Şener'den Rest!
Sadri Şener'den Rest!

Sadri Şener'den Rest!

"İndirim olmaz zam yaparız..."

A+A-

Burak, Lazio ile anlaştı ancak Sadri Şener Lazio'nun teklifini kabul etmedi.  Burak, Lazio ile anlaştı. İtalyan kulübü, "5 milyon Euro'yu 2 taksitte verelim. % 20 pay da olmasın" dedi. Şener kabul etmedi: "İndirim olmaz zam yaparız!"

  

 

Trabzonspor ile Lazio, Burak Yılmaz'ın bonservisi konusunda anlaşmaya varamadı. Milli futbolcu İtalyan takımıyla iki hafta önce el sıkıştı. Ufak detaylar sadece sözleşmenin süresi ve para konusundaydı.. Bu sorunlar da önceki gün çözüldü ve Burak, Lazio ile yıllık 2.4 milyon Euro'dan dört seneliğine anlaştı. Ne var ki iş bonservis konusuna geldiği zaman sıkıntı baş gösterdi. Lazio kulübü cuma günü resmi bir yazıyla Trabzonspor'un kapısını çaldı. Kulüp, Burak'ı istediklerini ve bonservis bedelini 2 taksitle ödeyeceklerini bildirdi. Konu Bodrum'da olan Başkan Sadri Şener'e havale edildi. Şener net bir şekilde teklifi geri çevirdi ve resmi yazıyla yanıt verdi: "Taksit olmaz. Parayı nakit isteriz...1 Temmuz'a kadar süreniz var" Konuyla ilgili konuştuğumuz Başkan Şener, Lazio'nun teklifini doğrularken, "Sözleşmede ne yazıyorsa o geçerlidir. 5 milyon Euro'yu tek kalemde alırız. Ayrıca Burak başka bir takıma giderse de yüzde 20 satış hakkımızı isteriz" dedi. Başkan, "Bu fiyat inmeyecek yani" cümlesine ise, "Fiyat inmez zam olur" yorumunu yaptı. Lazio 5 milyon Euro'yu 2 taksit halinde ödemeyi istiyor.

 

 

 

BURAK'TAN DUYGUSAL VEDA

İtalyan takımı Lazio ile anlaşan Burak Yılmaz, dün akşam twitter hesabından yaptığı açıklamayla Trabzonspor'a veda etti. Tecrübeli futbolcu, "Trabzon'a, taraftarımıza, camiamıza teşekkür ederim. Hayatımda ne Trabzon'u ne de Avni Aker'i unutmayacağım" dedi. Lazio ile her konuda el sıkışan milli oyuncu, Çizme'de forma giymek için, İtalyan Kulübü'nün Trabzonspor yönetimiyle yaptığı pazarlıkların sonuçlanmasını bekliyor.

 

 

 

DAHA DERE GÖRÜNMEDİ!

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Fenerbahçe'nin UEFA tarafından Şampiyonlar Ligi'ne çağrılmasını bir atasözü ile yorumladı: "Dereyi görmeden paçayı sıvamak iyi bir sonuç değildir." Konuyla ilgili müthiş bir bilgi kirliliği olduğunu belirten Şener, şunları söyledi: "Bu konuda konuşmayı hiç istemiyorum. Ne dedik biz 3 Temmuz'dan bu yana 'kupamızı verin.' Ruhunu aldığımız şampiyonluk kupasının tenekesini bekliyoruz. Hala bekliyoruz. Biz kupamızı istiyoruz. Gerisi beni ilgilendirmiyor.