1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sadri Şener'den transfer açıklaması!
Sadri Şener'den transfer açıklaması!

Sadri Şener'den transfer açıklaması!

Verdiği bilgilerde neler var?

A+A-

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, DHA'ya transfer çalışmalarını yoğun şekilde sürdürdükleri açıkladı.


"VOLKAN ŞEN'İN İMZALAMASI KENDİNE KALMIŞ"


Transfer konusunda bilgi veren Başkan Sadri Şener, kısa zaman kaldığını hatırlattı, "Bu süreçte bir çok ismin bizimle anılması çok doğal. Biz Volkan Şen'le görüştük. Kulübüyle anlaştık. Şu an itibariyle bir sorun yok. Ama kendisi menajer değiştirdi. Evrakları kendisine ilettik. İmzalarsa, biz de imzalarız. Şartlarımız belli. Bundan sonrası ona kalmış" dedi. Başkan Şener, yabancı oyuncu transferi için arayışların sürdüğünü vurgularken şunları söyledi:


"Ankaragücü'den Sestak ve Sapara, gündemimizde var. Ama Ankaragücü'nün düştüğü durumdan yararlanıp bu oyuncuları kulübümüze katmayız. Ankaragücülü yöneticilerle temas halindeyiz. Her iki oyuncu ve kulüpleriyle görüşmelerimiz sürüyor. Serbest kalırlarsa da durumlarına bakarız. Düşündüğümüz oyuncular."


"Yıldız" diye tabir edilen önemli bir futbolcu transferini de gerçekleştireceklerini dile getiren Başkan Sadri Şener, şöyle devam etti:


"Yıldız tabiri, bence doğru olmasa da önemli bir oyuncuyu kadromuza katacağız. Çünkü futbol bir takım oyunu ve burada önemli olan takımın bütünlüğü. Böyle önemli bir oyuncuyu kadromuza katmak için girişimlerimiz sürüyor. Kısa zamanda bu işi çözmeliyiz."