1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Sadri Şener'e Karşılama!
Sadri Şener'e Karşılama!

Sadri Şener'e Karşılama!

Erdoğan ile görüşmek için Trabzon'a geldi...

A+A-

Trabzon Havalimanı'nda bir grup bordo-mavili taraftar, başkan Şener'i çiçekle karşıladı. Ellerindeki meşaleleri yakan taraftarlar, tezahüratlarla başkan Şener'e destek verdi. Şener, burada gazetecilere yaptığı kısa açıklamada, daha önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile 'şike' sürecine ve Akyazı Stadı'na ilişkin yapmak istediği görüşmenin yapılıp yapılmayacağının yarın netlik kazanacağını belirtti. 


Şener, transferle ilgili teknik direktör Şenol Güneş ile ilgili herhangi bir görüşme yapmadıklarını ifade ederek, ancak ilerleyen günlerde oturup transfer konusunu masaya yatıracaklarını söyledi. 


Açıklamanın ardından taraftarların ilgisi nedeniyle güçlükle otomobile binen Şener, daha sonra Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne gitti. 


Bu arada yönetim kurulundan asbaşkan Nevzat Şakar, Temel Kazancıoğlu, Ömürden Yavuz, Coşkun Çebi, Mehmet Tunç, Emin Kahraman, Olcay Saral gibi isimler başkan Şener'i karşılarken istifası gündemde olduğu iddia edilen genel sekreter Hasan Yener'in ise karşılamada olmadığı gözlendi. 


Trabzonspor'da, Fenerbahçe maçının ardından bir grup bordo-mavili taraftar, kulüp başkanı Şener'e tepki göstererek maç çıkışında bindiği araca yumurta ve su şişeleri atmışlardı.