1. YAZARLAR

  2. HALİL ŞANLI

  3. Sahip çıkın!
HALİL ŞANLI

HALİL ŞANLI

Yazarın Tüm Yazıları >

Sahip çıkın!

A+A-
 Bu  siteye  sahip çıkın. Bizleri seversiniz  sevmezsiniz! Son derece doğal. Görüşlerimize katılırsınız  katılmazsınız ! Olabilir, hakaret olmadıkça saygı duyarız.  Başlangıçta   yazdıklarımız,  söylediklerimiz  sizler  için değişik algılanabilir  ancak ön yargılı olmadan ve  sabır  göstererek gelişen ya da  gelişecek olan olayları  takip ettiğinizde  söylediklerimizin  yerine oturacağına şahit olacaksınız. Burası  gazete ve televizyon emekçilerinin  kendi ‘patronu’ olduğu, kendi imkanları ile  kurduğu bir sitedir. Yani bağımlılığın olmayacağı, özgür  haberciliğin kendini  fazlasıyla  göstereceği  bir  adres olacak bu adres. İşte bu sebeple  diyoruz ki; bu siteye  sahip çıkın!


 Medyanın kirlendiği,  kalemlerin  sahiplerine  göre  ‘kişnediği’,   fikirlerin değil  çıkarların konuşturulduğu  günümüz    habercilik anlayışına    karşı duruş  sergilemek için  çıktık yola. Özellikle Trabzonspor konusunda,  acı gerçekleri sık sık ortaya koyarak   birilerini incitip  darıltacağız. Söz konusu anlayışı sergilerken  birilerinin hedefinde  olup,  iftiralarına da  muhatap kalacağız.  Bunu da biliyoruz. Lakin habercilik  ve  yaşam böyle bir  şey. Doğru yapanın yanında; yanlış yapanın karşısında olmak temel ilkemiz olacak.  Trabzonspor’un belli bir  zümrenin değil , gerçekten ona gönül verenlerin  yani sizlerin olması için  amansızca   fikir savaşı vereceğiz. Gözbebeğimiz  Trabzonspor üzerinden   çevrilmesi  muhtemel entrikaların  üzerine; korkmadan, yılmadan  büyük bir kararlılıkla gideceğiz. Sizlerin  destek ve  sevgisini hak etmedikleri halde   bunu bir kalkan olarak kullanıp kendilerine ve  ‘eteklerinde’  dolaşanlara  rant  sağlamayı birinci  esas olarak görenlere   karşı,  medeni mücadelemizi  vermekten asla bir adım geri  durmayacağız.


Bu site hakkaniyetle işini yapanlar,   görev aldıkları koltukları  amacına uygun kullanmaya  özen gösterenlerin    onure  edileceği ;     oturduğu koltuğu şahsi menfaatleri için kullanıp, sizleri  ‘ahmak’ yerine koymaya yeltenecek  ‘bukalemun’ tiplerin    kabusu olacaktır. Kısacası Trabzon ve bölgemizi ilgilendiren  tüm  sosyal, siyasal, kültürel, sportif  haber ve yorumculuk anlayışını,  inandığımızdan ödün vermeden  sizlere  aktaracağız. Bu sitede görev alan  cefakar  arkadaşlarımızdan,  deneyimli yazarlarımıza kadar   hepsi, hepimiz;   güçlünün yanında  değil haklının  ve ezilmişin yanında olmaya   söz birliği ettik. Çizgisinden sapan bir tek kalem olduğu anda  bu site ona kapıyı  kapatacaktır. Hiç şüpheniz olmasın.

Değerli okurlarımız. Meslek hayatımızda yaptıklarımız,  şimdi daha da özgür ve emekçilerin bir araya gelip kurduğu  bu sitede,  yapacaklarımızın  teminatıdır. Bu siteye  işte  saydığımız bu sebeplerden  dolayı sahip çıkın. Birilerini kamuoyuna empoze etme adına değil, gerçeklerle  siz sevgili okurlarımızı buluşturma  amacıyla yola çıkan  bu ekibe ve siteye  sahip çıkmanız demek ,  her gün bu sayfayı ziyaretten, dostlarınıza tavsiye etmenizden  geçer. En derin sevgi,   saygı ve muhabbetimle sizleri selamlıyorum. 

Önceki ve Sonraki Yazılar