1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. SAHTE İLAÇ BASKINI!
SAHTE İLAÇ BASKINI!

SAHTE İLAÇ BASKINI!

Alınan bir istihbarat üzerine, İstanbul Güvenlik Şube ekipleri birçok yere operasyon düzenledi. Ünlü markalara ait çok sayıda ilaç ele geçirildi.

A+A-

Alınan bir istihbarat üzerine, İstanbul Güvenlik Şube ekipleri birçok noktaya eşzamanlıoperasyon düzenledi. Yapılan baskınlarda Bayrampaşa Ramikışla Caddesi'nde de bir imalathanede ünlü markalara ait çok sayıda ilaç ele geçirildi.

İstanbul Güvenlik Şube ekipleri, kentte birçok noktaya sahte ilaç operasyonu düzenledi. Bayrampaşa Ramikışla Caddesi'nde de bir imalathaneyi basan polis ekipleri, ünlü markalara ait çok sayıda sahte ilaç ele geçirdi.

Bir istihbaratı değerlendiren polis ekipleri, takibe aldıkları zehir tacirlerine şafak baskını yaptı. Sabah erken saatlerde birçok adrese eş zamanlı yapılan operasyonlarda çok sayıda sahte ilaç bulundu. Ünlü markalara ait ilaçları imal ederek bidonlarda biriktiren şebekenin imalathanesi çökertildi. Cinsel gücü artırıcı, sakinleştirici ve ağrı kesici ilaçlar başta olmak üzere birçok ilaç paketlenmiş ve piyasaya sürülmeye hazır halde bulundu.

İmal edilen ilaçları çeşitli yerlerde piyasaya sürmek isteyen şebeke, yapılan baskınla ağır darbe aldı. Polis ekipleri sahte ilaç imalatı ve pazarlaması ile ilgili çok sayıda kişiyi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.