1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. ŞAİBELİ ŞENER DÖNEMİNDE İLK USULSÜZLÜK!
ŞAİBELİ ŞENER DÖNEMİNDE  İLK USULSÜZLÜK!

ŞAİBELİ ŞENER DÖNEMİNDE İLK USULSÜZLÜK!

Trabzonspor Kulübü'nde neler oluyor? Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve yöneticiler yaşanan usulsüzlük şoku ile sarsıldı. İşte olayın perde arkasında yaşananlar:

A+A-

Haberedikkat.com'un haberine göre; Trabzonspor Sportif AŞ Genel Müdürü Sinan Zengin, başkan seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu'nın seçildikten bir gün sonra Saat: 14:00 sularında yanına giderek, futbolcuları Paolo Henrique'nin serbest kalmaması için 1 milyon 100 bin TL para yatırılması gerektiğini belirtti. Bunun üzerine alarma geçen Hacıosmanoğlu, gerekli parayı bularak Zengin'e verdi. Olayın üzerinden bir süre geçtikten sonra, Sinan Zengin, İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan aynı sebeple 300 Bin TL daha talep etti. Bu talep konusunda şüphelenen Hacıosmanoğlu, hesapları incelediğinde ise şok bir gerçekle karşılaştı.

YÖNETİCİLERİN UÇAK MASRAFI ÖDENMİŞ!

Henrique'ye yollanacağı söylenen paranın kulüp yöneticilerinin uçak masrafları için kullanıldığını gören Hacıosmanoğlu, gider kaleminin altında yazan ibareyi görünce bir kez daha şok oldu. Kulüpten çıkan 1 milyon 100 Bin liranın 700 Bin lirası, TAV Havalalanları Şirketi'ne yollanmıştı.

Yeni yönetimi asıl şaşkınlığa uğratan ise, söz konusu TAV Holding'in İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapan kişinin eski başkan Sadri Şener'in kardeşi, Sani Şener'e olmasıydı.

Trabzonspor yönetiminden ismini belirtmek istemeyen bir yönetici bu şoke edici olayı doğruladı. Başkan Hacıosmanoğlu'nun yaşanan bu usülsüzlük karşısında şok olduğunu ve geriye yönelik hesapları daha detaylı incelemeye karar verdiğini bildirdi.

Bu gelişmeler sonrasında Başkan İbrahim Hacıosmaoğlu Genel Müdür Sinan Zengin'in görevine son verdi.