1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Şakar- Güneş Başbaşa!
Şakar- Güneş Başbaşa!

Şakar- Güneş Başbaşa!

Güneş neler söyledi...

A+A-

ŞAKAR- GÜNEŞ BAŞBAŞA…

Bir üniversitenin davetlisi olarak Bosna Hersek’e  gidecek olan  Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş’in   dün akşam saatlerine yakın Asbaşkan Nevzat Şakar ile  tesislerde bir araya gelerek yaklaşık 1 saatlik görüşme yaptıkları öğrenildi.  Şenol Güneş ile Nevzat Şakar arasında yapılan görüşmede transferin kısmen konuşulduğu ancak  asıl konunun  tecrübeli hocanın kendisi olduğu  ileri sürüldü. Güneş , Şener ve Şakar  üçgeninde yapılması planlanan  üçlü görüşmenin akıbeti ise;  Güneş’in net bir tavır ortaya koymaması   ve  Başkan  Şener’le görüşmeye sıcak bakmaması    sebebiyle  henüz  belli  değil. Asbaşkan Nevzat Şakar’ın Şenol Güneş’i  daha sakin olması ve göreve devam etmesi için ikna etmeye çalıştığı  sızan bilgiler arasında yer alıyor.


GELDİ VE GİTTİ

Bir süredir İstanbul'da bulunan teknik direktör Şenol Güneş pazartesi gecesi Trabzon'a geldi. Salı akşam üzeri (dün) Asbaşkan Nevzat Şakar ile görüşen tecrübeli teknik adam  aynı gece İstanbul'a  dönüp Bügün Bosna'nın  yolunu tuttu. YAKIN BİR DOSTA SÖYLEDİKLERİ!

Şenol Güneş’in Bosna Hersek’e  gitmeden  saatler önce yakın bir dostuna;  ‘ Ne transferi. Bugüne kadar transferi  bana mı sordular  da yaptılar. Her yıl  ‘sana danışacağız. Yetki sende’   deniyor. Ama  topu oynayan başkaları oluyor. Transfer  görüşmesi yok. Çünkü güvenim kalmadı.Merak etmeyin  bugüne kadar  transfere ağırlık koyanlar,  yine transferi halleder’   dediği  ileri sürüldü.