1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Şakar Güneş İçin Ne Dedi!
Şakar Güneş İçin Ne Dedi!

Şakar Güneş İçin Ne Dedi!

Kim İçin O Konuyu Kapattık Dedi...

A+A-


ALPER’İ KAPATTIK


Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar  Trabzonspor’un  transferde  en çok istediği isim Alper  Potuk’la ilgili konuşarak  şok açıklamada bulundu. Nevzat Şakar  Eskişehirsporlu futbolcu Alper Potuk transferinin kendileri açısından kapandığını söyledi. Şakar, ‘ Eskişehirspor’a  çeşitli ve öenmli teklifler sunduk ama kabul etmediler. İstedikleri bonservis bedeli de 5 milyon Euro’dan aşağı değil. Bu defteri tamamen kapattık ‘ dedi.  

 

Haluk Ulusoy Tesisleri'nde yapılan Divan Kurulu tüzük değişikliği toplantısına katılan Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar toplantı sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Eskişehirsporlu milli futbolcu Alper Potuk konusunda görüşmelerin kesildiğini belirten Şakar, "Gerekli çalışmaları yapıyor arkadaşlarımız. Hocanın verdiği isimler üzerinde kısa sürede transferi yavaş yavaş sonuçlandıracağız. Alper konusunda görüşmelerimiz kesildi. Bize göre yüksek bir bonservis ücreti istendi" dedi.

 

Geçtiğimiz günlerde Gaziantepspor Başkanı ibrahim Kızıl'ı cezaevinde ziyaret etmelerinin hatırlatılması üzerine Şakar, "Biz Gaziantep'e sadece 'geçmiş olsun' dileklerimizi iletmek için gittik. Transferle ilgili bir görüşme olmadı. Ama ileriki günler hocanın istediği adamlar olursa görüşme olabilir" diye konuştu.

GÜNEŞ’LE SORUNUMUZ YOK 

 

Teknik direktör Şenol Güneş'in Güney Kore'de yaptığı  açıklamaları değerlendiren Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar    " Bize öyle bir şey söylemedi. İlk defa sizlerden duyuyorum. Biz  kendisiyle konuştuk. Bizim hoca konusunda kafamızda hiçbir soru işareti bulunmuyor ‘ diye konuştu.


Transfer isimleri konusunda bitmeden herhangi bir şey konuşmak istemiyorum diyen Nevzat  Şakar ,  ‘ Bazı futbolcularla uzlaşma bitmek üzeredir. Önümüzdeki günlerde bunu herkes görecek. Transfer konusunda mutlaka isim var ama ben burada isim vermek istemiyorum. Şenol hocanın verdiği isimler doğrultusunda çalışmalar devam ediyor. Tabi illa o futbolcu alınacak diye bir şey yok o olmazsa başka oyuncular var. Onların üzerinde de çalışmalarımız devam ediyor"     dedi.

UEFA ÇARŞAMBAYA KADAR AÇIKLAMA YAPAR 

 

Şakar, şike soruşturması konusunda ise UEFA'nın en geç Çarşamba gününe kadar bir açıklama yapacağını umduklarını sözlerine ekledi.