1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Şakar transferi konuştu!
Şakar transferi konuştu!

Şakar transferi konuştu!

Şakar neler söyledi...

A+A-

Nevzat Şakar son transfer gelişmelerini değerlendirdi...

VEYSEL- ALPER  TRANSFERLERİ

Trabzonspor  Asbaşkanı Nevzat Şakar  son transfer  gelişmelerini ve basında çıkan haberleri  değerlendirdi.  Yurt içi  transferde  Eskişehirspor’dan  alınması  gündemde olan oyuncular Alper Potuk ve Veysel  Sarı için    Kırmızı  Siyahlı kulübün çok  yüksek bonservis bedelleri istediğini  belirten   Asbaşkan   Şakar   ‘Bu iki oyuncu için  girişimlerimizi bu nedenle  durdurduk. Veysel ve Alper’in transferi  bu şartlarda  mümkün  gözükmüyor ve bizde  uzak  duruyoruz’  dedi. 


ANKARAGÜCÜLÜ OYUNCULAR MESELESİ

Ankaragücü’nden  transfer edileceği ileri sürülen  Özgür ve  Hürriyetle  ilgili sorumuzu cevaplayan  Şakar ;  bunun tamamen menajer spekülasyonu olduğunu kaydederek    ‘ Kesinlikle  her iki oyuncuda  hiç gündemimizde olmadı.  Menajerler arayıp  bize önerdi. Ancak biz  bu oyunculara sıcak bakamdık ve  Ankaragücülü  futbolcular  transfer edilmeyecekler’     dedi.


OLCAN ADIN’DA SON DURUM 

  Gaziantepspor’lu  Olcan  Adın için başlangıçta bir teklif  sunduklarını ve beklemeye başladıklarını  belirten   Şakar,   Antep kulübünden gelecek bir  cevap olursa Olcan için adım atarız. Lakin  uçuk rakamlar isteniyor. Bu  rakamlar karşısında Olcan transferi de     çok zor  gözüküyor ‘  diye konuştu.  Şakar  şu an yurt içinden  her hangi bir  futbolcu ile anlaşma noktasında olmadıklarını   belirterek;  ‘basındaki arkadaşlarımız  bize bir şey sormadan  yığınla isim yazıyorlar’  dedi.

YABANCI TRANSFERLER

Yabancı transferi ile ilgili olarak  da  önemli bir gelişme olmadığını kaydeden  Nevzat Şakar ,  Avusturya milli takımının  santraforu janko’nun  gündemlerinde olmadığını , bir tek  Portekizli   futbolcu  Ricardo Costa  ile ilgilendiklerini belirterek ; ‘  Stoper oynayan bu  arkadaşımızı  transfer edebiliriz.  Ancak  2.5 yıllık sözleşme istiyor. Bizde  1.5  yıl öneriyoruz. Bu sorunu çözersek transferini yapabiliriz  . Zaten  yabancı transferine de çok  sıcak değiliz. Elimizde  yığınla oyuncu var. Bu kadar  yabancı varken yabancı transfer etmek  doğru  bir anlayış değil.  Belki bir  veya iki oyuncu  katabiliriz. Belki hiç katmayabiliriz de ‘  diye konuştu