1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şakar Umut Bulut için konuştu!
Şakar Umut Bulut için konuştu!

Şakar Umut Bulut için konuştu!

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olacak güçlü bir kadro kurduklarını söyledi. Şakar, Umut Bulut’un transferiyle ilgili olarak ise kimseyle görüşmediklerini belirtti.

A+A-

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, transfer çalışmalarının büyük bir titizlik içerisinde sürdüğünü söyledi. Şakar, görüşme halinde oldukları bir çok oyuncu bulunduğunu belirterek, “Bu isimleri çok sık gündemimize alıp kamuoyu ile paylaşmak istemiyoruz. Transferleri yaptıktan sonra konuşmak daha iyi olacaktır.

Ama Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olabilecek güçlü bir kadro kuruyoruz” dedi. Şakar, Toulouse’ye gideceği iddia edilen Umut Bulut’la ilgili olarak ise, “Umut bizim sözleşmeli oyuncumuz ve bu transferle ilgili olarak kimseyle görüşmüyoruz” dedi.

KOMBİNE SATIŞLARINA İLGİ YOK

Öte yandan Trabzonspor’da yeni sezon öncesi satışa çıkan kombinelere ilginin az olduğu öğrenildi. Yönetimin taraftarların kombine satışlarına daha fazla ilgi göstermesi için sürpriz oyuncularla temasa geçti. Yeni sezon öncesi Zokora, Barış Özbek, Eren Albayrak ve Sercan Kaya’yı transfer ederek kadrosunu güçlendiren bordo – mavililerin, yurt dışında ve yurt içinde bir çok oyuncuyla temas halinde olduğu belirtildi.