1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. ŞAKAR’DAN SON BİLGİLER
ŞAKAR’DAN SON BİLGİLER

ŞAKAR’DAN SON BİLGİLER

Transferde neler oluyor...

A+A-

UMUT BULUT


Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar   dün söylediği  gibi  Umut Bulutla ilgili olarak çok şeylerin yazıldığını  ancak henüz bu oyuncuyla veya kulübüyle bir  görüşmede de bulunmadıklarını belirterek ;  ‘Umut  gündemde değil. Burak  kalırsa da ihtiyacımız  yok. Burak giderse  yabancı alternatiflerimiz var .  Umut  o zaman  gündeme kiralık girer mi  girmez mi  o  zaman bakacağız. Ama  şu an  Umut’la ilgilenmiyoruz.Hocamızın da onunla ilgili henüz  bir talebi yok’  dedi. 


CAREW KONUSU

Bugün basın yayın organlarında ismi gündeme gelen  Norveçli ve eski Beşiktaşlı John Carew ile  de ilgilenmediklerini söyleyen Trabzonspor Asbaşkanı Şakar, İngiliz ikinci liginde  bu sezon  yedek oturmuş 33 yaşına gelmiş bir oyuncuyla işimiz olmaz. Zaten Burak kalırsa  forvete önemli transfer  düşünmüyoruz. Belki genç geleceğe  dönük isimler olabilir  ‘ dedi.


SOL BAMBA

Fil dişi sahilli oyuncunun transferinde sona gelindiğini  doğrulayan Şakar , bu transferin bitmesinin an meselesi olduğunu, Gaziantep sporlu Dany için  Antep’le görüşmelerin sürdüğünü ve bu transferinde olumlu sonuçlanabileceğini belirtti. Öte yandan edinilen bilgilere göre Trabzonspor’un Sol Bamba’ya ön protokol yaptırdığı ve oyuncunun  Haziranın ilk haftası imzaya geleceği ileri sürüldü.