1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. ‘’Sarıgül’le hiçbir ilişkimiz yok’’
‘’Sarıgül’le hiçbir ilişkimiz yok’’

‘’Sarıgül’le hiçbir ilişkimiz yok’’

Kemal Kılıçdaroğlu yerel seçimlerde partisinden aday olacağı konuşulan Mustafa Sarıgül için kesin ve ne açıklamalarda bulunurken Sarıgül’le hiçbir ilişkimiz yok ifadesini kullandı.

A+A-

 CHP ilişkisi ve Sarıgül hakkında ne düşündüğünü açıkladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mustafa Sarıgül-CHP ilişkisi ve Sarıgül hakkında ne düşündüğünü açıkladı. Kılıçdaroğlu, geçmişi hatırlattı 'Güven vermiyor' dedi.

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Konsensüs'e yaptırdığı İstanbul Büyükşehir seçim anketinin sonuçlarının açıklandığı günün akşamı Cağaloğlu'nda TGC'nin lokalinde EGD'nin iftarına katılan Kılıçdaroğlu'nun İstanbul'a ilişkin yaklaşımını Hürriyet'ten Yalçın Bayer bugünkü köşesine taşıdı.

Kılıçdaroğlu'nun yanıtladığı sorular arasında Sarıgül-CHP ilişkisi de vardı. Kamuoyunun merakla beklediği, özellikle de nesnelliği su götürür bir anketin sonuçlarının Sarıgül tarafından süratle açıklandığı bir günün akşamında Kılıçdaroğlu ilk kez bu kadar net ve açık yanıtladı soruyu.

SARIGÜL'LE HİÇBİR İLİŞKİMİZ YOK

Bayer'in köşesine taşıdığı "Sarıgül-CHP ilişkileri"ne ilişkin yanıt yorum gerektirmeyecek kadar açık: "Her gittiğim yerde soruyorlar. Hiçbir ilişkimiz yok. Biz, ilişkiyi sizden öğreniyoruz.