1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3.  Şaşırtan teknoloji mi..?
 Şaşırtan teknoloji mi..?

 Şaşırtan teknoloji mi..?

YENİ muayenehanesini açan Trabzon'un ünlü estetikçisi Op. Dr. Umut Topal’ın deniz ötesinden estetik ve cerrahi operasyonlarında kullanmak üzere getirttiği operasyon cihazının en büyük özelliği 3 kat hızda 3 atışta güzelleştirmesi.

A+A-

Trabzonluların Estetik ve Plastik Cerrahi operasyonlar için il dışına gitmemeleri için gelişmiş imkanı Trabzon’a getirdiğini belirten Op. Dr. Umut Topal cerrahi operasyonlar hakkında bilgi verdi. Topal; “Yeni muayenehanemizdeki en büyük ve diğer cihazlardan farklı özelliğimiz son teknoloji ürünlerle çalışmamızdır. Operasyon cihazımızın özelliği saniyede 3 atış yapma hızı var yani normallerinden 3 kat hızlı. Soğutma sistemi ile acısız ve ağrısız tedavi imkânını sunuyoruz. Tedavimizde bilgisayarlı sistem otomatikman atış moduna getiriyor.

Ayrıca Kativasyon tedavisi ile bölgesel zayıflama ve yağ eritme imkanı sağlıyor. VELOSHAPE2 ile birlikte selülüt ve sıkılaşma sağlıyor. Bölgesel zayıflama tedavimiz 6 hafta sürüyor ve uygulanan bölgede 5-12 cm inceleme sağlıyor. Ama bu sistem yardımcı bir işlem olduğunu da unutmamak gerekir” dedi. Lokal anestezi altında yapılabilecek tüm cerrahi operasyonlar yapıldığını belirten Topal; “Burun estetiği, meme küçültme, büyütme ve dikleştirme, karın germe, yağ alma, kulak estetiği, botoks ve dolgu işlemleri yanı sıra tüm estetik cerrahi operasyonlar yapılmaktadır. Trabzon halkına daha iyi bir hizmet sağlayabilmek için. Hastalarımızı konforlu ve modern bir ortamda tedavi etmek için en önemlisi de Trabzon halkı tedavi için il dışına gitmesin diye çalıyoruz” dedi.