1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Seferberlik başladı!
Seferberlik başladı!

Seferberlik başladı!

İşte detaylar...

A+A-

 Hami Mandıralı'nın ikinci Trabzonspor macerası hızlı başladı. Kaptanları ve oyuncuları ile ayrı ayrı görüşen ve çıkış için Beşiktaş maçını fırsat olarak gören genç çalıştırıcı, “Ben size güvendiğim için buradayım” diyerek oyuncularını derbiye hazırlıyor.

Takımın kaptanları kaleci Onur, Mustafa ve Mehmet Ekici ile de ayrı ayrı görüşen Mandıralı, oyuncularından kendisine yardım etmelerini, takımda yaşanabilecek en küçük olumsuzluktan kendisinin heberdar edilmesini istedi.  

Derbiye kadar yoğun terapi

Mandıralı, ligde çıkış yakalamak adına Beşiktaş maçının herkes adına bir fırsat ve şans olarak görülmesini isterken, “Taraftarlarımızı mutlu edebiliriz. Ben size güvendiğim için buradayım. Yukarılara doğru tırmanmak ve yeni bir çıkış arıyorsak Beşiktaş maçı bizim için önemli bir fırsat. Bunu iyi kullanmalıyız. Yağmur-çamur demeden bizi desteklemeye gelen taraftarlarımız bunu hak ediyor” sözleriyle oyuncularına zorlu maçın önemini anlattı.

Takım bozulmayacak

Mandıralı, sakatlığı bulunan Özer ve Mustafa’nın derbiye yetiştirilmesi için adeta seferberlik ilan etti. Her 2 oyuncunun da sağlık durumuyla ilgili takım doktorundan sık sık bilgi alan genç hocanın, maça yetiştirilememeleri halinde Mustafa’nın yerine Douglas’ı, Özer’in yerine de Marin’i sahaya sürmesi bekleniyor. Kalede Onur’a görev vermesi beklenen Mandıralı, orta alanda Erkan Zengin, forvette ise Cardozo’ya şans tanıyarak kadroda alışılmışın dışına çıkmayacak.