1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Şehir mesajı aldı!
Şehir mesajı aldı!

Şehir mesajı aldı!

Trabzonspor’da Galatasaray yenilgisinin şoku...

A+A-

Şota iddialı, kendine ve takımına güveniyor... Şota, pozitif futboldan taviz vermeyeceklerini söyledi: “Galatasaray karşılaşmasını belki kaybettik ama kamuoyunda övgüyü biz aldık. Taraftarımız da alkışladı. Bunun sebebi, ortaya koyduğumuz futbol. Bundan vazgeçme lüksümüz yok. Hatta bunu daha geliştirmeliyiz. Çünkü yapabilecek kapasiteye sahibiz.”

Trabzonspor’da Galatasaray yenilgisinin şoku, ortaya konan futbola camianın ve spor kamuoyunun verdiği yüksek notla çabuk atlatıldı.

Bordo-Mavililer’in teknik direktörü Şota da bu hafta oynanacak olan Osmanlıspor karşılaşması öncesinde yakın çevresiyle geleceğe dair beklentilerini paylaştı. Pozitif futboldan kesinlikle vazgeçmeyeceklerini ve bunun ödülünü mutlaka alacaklarını söyleyen Karadeniz ekibinin hocası, “Galatasaray maçında puan kaybettik ama kamuoyunun övgüsünü, kendi taraftarımızın da alkışını ve gönlünü kazandık. Kaybeden bir takım ancak bu kadar övülebilir. Bunun tek sebebi var; o da ortaya koyduğumuz mücadele. Bundan da asla vazgeçme lüksümüz yok” dedi.

‘Kent mesajımızı aldı’

Sezon başından beri yaptıkları çağrının ve beraberinde iyi futbolun kenti de ayağa kaldırdığını sözlerine ekleyen Şota’nın şu mesajları verdiği belirtildi: “Futbolumuzu, performansımızı daha da geliştirmek zorundayız. Çünkü çıtayı yükseğe koyduk. Ve taraftarımız bizden aynı performansı bekleyecek her zaman. Daha hızlı, daha kararlı oynayacağız. Elimizde bunu yapabilecek kapasitede bir kadro da var. Taraftarımızın ilgisinin azalmasını istemiyorsak bu yolda yürümeliyiz.”