1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Selim Şener Hasan Yener’e seslendi..
Selim Şener Hasan Yener’e seslendi..

Selim Şener Hasan Yener’e seslendi..

Bu yazı çok konuşulur...

A+A-

Yıllardır ne omuzlarında ne de kollarında seni böyle konuşturan ne bir apolet ne de bir rütbe gördük doğru mu Sayın Hasan Yener.  Şimdi kıssadan bir hisse üzerine al! Sivas maçı öncesi mevzuatı bilmeden bir beyanat verdin, yani barutsuz mermi attın. Hem taraftarı hem de mensubu bulunduğun yönetimi ikilemde bıraktın.

 Biz sorumluluğumuzu bildik, takım şampiyonluk yarışında diye yazmadık çizmedik.

Ne seni buraya atayan büyük abini ne de seni üzdük. En azından sana sekreter olarak bu kulübün iç hizmetinden sorumlu çakılı bir memur olduğunu birilerinin anlatmasını bekledik. Sen bir adımdan sorumluyken baktık ki üç adım atlamaya merak sarmışsın.

Yönetimden şimdiye kadar en hayati maçlar öncesinde bile takviye isteyemeyen Şenol hoca şimdi takviye istemiş muhatabı sen miydin? Şu anki konjektür de mümkün olmadığını yetkili ağızmış gibi ulusal basına beyanat veriyorsun. O zaman başkanın, as başkanın her zaman saklanan ikinci başkanın bu kulüpte ne işi var. Neden onları istifaya çağırmıyorsun. Madem ki yetki gaspı yapıp kuralları çiğniyorsun. Başkan, as başkan, ikinci başkan kulübe geldiklerinde güvenlik durun, “giremezsiniz kimlik kontröl Dr. Hasan Yener in talimatıdır.”  desin bizde sana bir kahve söyleyelim.

Şikeymiş mikeymiş sana mı kaldı. Seçilmiş Federasyon’a başkan tüm çabasına rağmen TS’den bir üye sokamadı madem bu kadar yetkiliydin sen ne iş yapardın. Devletin savcısı, hakimi oradayken sen karar mercii misin? Şu an transferlere sıcak bakmıyor musun? Trabzon’da tek futbol otoritesi sen mi kaldın?  Şenol Hocaya bu kadar maaş neden veriyoruz. O diyor ki ‘geri dörtlü sos veriyor’ sen diyorsun ki ‘kale gibi sapasağlam’ Acaba genel kurul üyeleri seni gizli başkan seçtiler de bizim mi haberimiz yok.

Yetkilerine güvenerek şu aşamada hiç konuşmayan başkanına, as başkanına neden sormuyorsun acaba bu süreç Trabzonspor adına iyiye mi işliyor. Bir gün ağaya sormuşlar ‘komşun Nafizin horozunu neden kestin’ diye o da bir sağına soluna bakmış ‘efendiler saat kaç demiş’ Senin şansın dik duran bir başkanın ip gibi doğru olan as başkanının olmamasıdır. Sen de haklısın, o ki seni Sadri Başkan kulüpten çıkarıp Polonya’ya getirip  Halis kardeşle  tanıştırmadı gün bugündür ister ulusal basına beyanat ver istersen dünya basınına beyanat ver.

Boş kalırsan eğer Ali Özbak  ile beraber anılarını yazan Cafer Hazaroğlu’nu uyarma zahmetinde bulun. Trabzonspor’un 7+1 ultra otellerde ağırladığı eski idareciler etik olmayan ucuz telefon dinlemelerine takılmayacaklar. Senin işin hemen disiplin kurulunu harekete geçirmektir. Güvenliğe onun da ismini vermektir. Sayın Sekreter Hasan Yener.