1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Semih Öztürk Survivor sonrası bombayı patlattı!
Semih Öztürk Survivor sonrası bombayı patlattı!

Semih Öztürk Survivor sonrası bombayı patlattı!

Semih Öztürk Survivor sonrası bombayı patlattı!

A+A-

Survivor'un olay yarışmacısı Semih Öztürk Survivor'dan döndükten sonra yapacağı işi açıkladı.

 

Survivor 2016'ın en dikkat çeken yarışmacılarından Semih Öztürk İstanbul’a döndükten sonra ilk kez konuştu. Yarışma esnasındaki yorumlarıyla çok konuşulan ve son olarak yarışmada parmağı kırılan Semih Öztürk, Damla ve Nagihan’la kaldığı çeyrek finalde galip gelemeyerek Survivor macerasına veda etmişti. Elendikten sonra İstanbul’a dönen Semih, ailesi ve sevgilisi Kurretülayn ile kavuştu.

 

 

GÖNÜLLÜLERLE GÖRÜŞMEYECEK

 

Magazin 8 Extra’ya verdiği röportajda, “Bundan sonra gönüllüler takımından kimseyle görümeyeceğim” diyen Semih, ünlüler takımındaki herkesle arasının iyi olduğunu, özellikle Nagihan ve Yattara’yla iyi arkadaş olduğunu söylerek onlarla görüşebileceğini belirtti.

 

 

DAHA FAZLA TANINDI

 

Survivor’dan önce Ütopya yarışmasına katılmış olan Semih, orada kazandığı tanınırlığı Survivor’la daha da artırdığını söyledi.

 

 

"BENİM İŞİM ŞOV"

 

Semih, bundan sonraki hedefini şöyle açıkladı: “Benim işim televizyon işi. Benim işim şov. Şov işini yapacağım. Talk şov yapmayı düşünüyorum. Ama tabii ne zaman olacağını bilmiyorum.”

 

 

PARMAĞI DÜZELİYOR

 

Yarışma esnasında kırılan parmağının durumunun iyi olduğunu söyleyen Semih, tedavi bitiminde parmağının yüzde yüz düzeleceğini belirtti.