1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Şener Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!
Şener Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Şener Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

"Emre Beni Dövmeye Gelen Bir Oyuncu"...

A+A-

TRT SPOR’da yayınlanan Basın Tribünü Programı’na bağlanan Şener, açtı ağzını yumdu gözünü... İşte Şener’in zehir zemberek açıklamaları: Ben kimsenin ceza almasından hoşnut olan bir insan değilim. Emre’nin yaptığı ırkçılıkla ilgili söylemler hoş değil. İnsanlar şikeden de hoşlanmaz ama ırkçılık ve şike saha içinde kalmaz. Affı olmaz. Bir kamu olayıdır. Verilen komik bir cezadır. Bence ceza vermeseler daha iyi olurdu! Emre çok daha fazla cezalara layık bir çocuk. Yani ırkçılık 8 maç mı 16 maç mı? Şimdi bu Disiplin Kurulu’nun verdiği bu cezayı Tahkim Kurulu ne yapar sıfıra indirip geri gönderir.


‘BAŞKANA TELEFON EDİLMİŞ’

Geçenlerde Futbol Federasyonunu Başkanı Yıldırım Bey’le görüştük bana ‘ırkçılık en nefret ettiğim şey’ dedi. Ama demek ki 1-2 telefon geldi ki böyle bir karar çıktı. 4’e 3 oylama ile alınmış karar. Demek ki bundan sonra bütün kararlar orada F.Bahçe lehine 4’e 3 alınacak. Zaten bu iş bitti. Oraya Fenerbahçe’nin kendisi otursa Fenerbahçe orayı idare etse daha şık olur. Bize ne derlerse bizde öyle onu yapalım.

 


EMRE BENİ DÖVMEYE GELEN BİR OYUNCU’

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’in en çarpıcı açıklamalarından birisi de Emre Belözoğlu ile Haziran ayında arasında yaşanan bir olay olduğunu ifade etti. Şu ana kadar konuşmadığını ancak dünkü gelişmeler sonrasın konuşmak zorunda kaldığını ifade eden Şener “Mahmut Özgener ve Levent Kızıl’a sorun... Beni dövmeye gelen bir oyuncudur bu. Ben bunları söylemeyecektim ama verilen bu kararlardan sonra söylemek mecburiyetinde kaldım. Sen futbolcusun bu işten bir de para alıyorsun. Trabzonsporlular ona küfretti diye beni dövmeye gelecekmiş. Bana da Fenerbahçeliler küfür ediyor. Ben kulüp başkanıyım sen futbolcusun. Sen bu işten para kazanıyorsun ben cebimdekini veriyorum. Küfür yediysen bük kafanı git. Mustafa Kemal’in silah arkadaşı değilsin ki” ifadesini kullandı.