1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Şener ve Şakar Trabzon Adliyesinde!
Şener ve Şakar Trabzon Adliyesinde!

Şener ve Şakar Trabzon Adliyesinde!

İfadeleri Alındı....

A+A-

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve asbaşkan Nevzat Şakar, İstanbul 16.Ağır Ceza Mahkemesi'nde salı günü görülecek dava öncesi Trabzon Adliyesi'ne gelerek ifade verdiler.
Şike davası kapsamında haklarında dava açılan aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 23'ü tutuklu 93 sanığın yargılanmasına yarın başlanıyor.

 


Yarınki duruşma ile ilgili olarak Trabzon Adliyesi'ne gelerek talimatla ifadelerine başvurulan Trabzonspor Başkan? Sadri şener ve Asbaşkan Nevzat şakar ifadelerini vererek adliyeden ayrıldı?. Adliye çıkışı basın mensuplarınınn sorularını cevaplayan Başkan şener, "Talimatla burada ifade verdim. İstanbul'da daha önce savcılıkta verdiğimiz ifadenin aynısını verdik zaten. Biz burada ifademizi verdik. Eğer İstanbul'a mahkemeye çağırırsalar oraya da gideriz. İfade içeriği olarak benim iki maç, Nevzat'ın

(Asbaşkan Nevzat Şakar) bir maç ilgili konuşmaları bunlardan biri Sivas ötekisi Ankaragücü maçı. Biz ilgimiz olmadığını söyledik. Savcılık iddianamesinde, 'yeterli bilgi ve belgeye rastlanmamıştır' deniliyor. Adalete inanmak, güvenmek lazım. İlk duruşma olarak benim o kadar hukuk bilgim yok ama ilk duruşmada bu işler bitmez gibime geliyor" dedi.