1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şener'den ilk açıklama!
Şener'den ilk açıklama!

Şener'den ilk açıklama!

TFF Genel Kurulu ve Mehmet Ali Aydınlar'ı boykot ederek Genel Kurul'a katılmayan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'i Önder Karaduman'ın istifası kesmedi

A+A-

TFF yeni başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın istifa eden Önder Karaduman'ın yerine Erdal Atalay'ı yönetime almasına Sadri Şener sert tepki gösterdi.

Şener: "Mehmet Ali Bey, Erdal Atalay'ı kime sorup da yönetime aldı. Bize sorması gerekirdi. Kendisi güya bana ulaşmamış. Çok inandırıcı değil. Erdal Bey'in de bizden izin alarak yönetime girmesi gerekirdi. Kendisini aradım, girmemesini istedim. Ancak kendisi böyle bir görevi çok arzu ettiğini söyledi.

 

Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ın ve Galatasaray'ın 4'er kişi tavsiye edip yönetime soktuğu listeye bizden en az 2 kişinin girmesi gerekirdi. M.Ali Bey Trabzonspor'u hafife almıştır. Bu hafife alması da iyi sonuçlar doğurmayacak. Trabzonsporluların nasıl bir konsensyum sağlayacağını merak ediyorum. Madem Önder Bey istifa etti. Önerdiğim 2 isim niye yönetime alınmadı. Yaptıkları hiç de şık değil. M.Ali Bey demek ki 'Trabzonspor'a gerek yok' demek istemiştir. Bundan sonra tavrımızı herkes görecek" dedi.