1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şener’in Ali Savaş’a özel açıklamaları!
Şener’in Ali Savaş’a özel açıklamaları!

Şener’in Ali Savaş’a özel açıklamaları!

Trabzon’da zemin kaygan, her şey olur her an..!

A+A-
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, yayın danışmanımız Ali Savaş’a transfer dışı özel açıklamalarda bulundu.
Başkan Sadri Şener, Nerden Takıldınız Polonyalılara diye kendini eleştirenlere “ Polonya’yı ben keşfetmedim, keşfedilmiş buldum. Benden önce kim nasıl Polonya’ya takılmışsa bende takıldım” dedi.
ZEMİN KAYGAN
Trabzon’da en çok dost sohbetlerinde “Dostlukların, omuz omuza mücadele ruhunun, sırdaşlığın geçici olduğundan herkes dert yanıyor. Ben de o zaman eeee ben ne yapayım. Düşünün benim çektiğim sıkıntıları diyorum” diyen Şener “Trabzon özelindeki bu sıkıntıların Trabzonspor’u da yıprattığını belirtti..
NİYE AYASOFYA
Şener, bazı futbolcuların imza törenini Ayasofya Kilisesinin bahçesinde yapmayı düşünmesinde art niyet aranmasından bile şaşkına döndüğünü belirterek “Yahu bunun altında ne bit yeniği var. İşte şehrin turizmine Trabzonspor manevi bir destek veriyor. Yarın Atatürk köşkünde yaparız. Bir başkasını Sümela’da bir başkasını da Uzungöl’de bunu bütün dünya böyle yapıyor” dedi.
UMUT’A SAYGI DUYDUM
Umut Bulut’un gidişi ile ilgili olarak “Bana geldi ikimizin arasında kalması gereken bir şeyler söyledi. Saygı duydum. Umut’a iyi bir futbolcumuzdu derim. Selçuk için bunu kullanmam..”diyen Sadri Şener federasyon seçimlerinde Trabzonspor’un kimi yönetime önereceği yönündeki sorumuzu işe “Diyemem, süpekilasyon olur” şeklinde cevapladı..
MEYDAN PARKI GÜZEL OLUYOR
Sadri Şener, şehrin meydan parkı dizaynının güzel olduğunu süratle de devam ettiğini belirterek “Gümrükçüoglu hızlı adam, meydan parkındaki iş yerlerinden biri Trabzonspor için isteyeceğim” dedi…