1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. ŞENER’İN PLANI NE?
ŞENER’İN PLANI NE?

ŞENER’İN PLANI NE?

Trabzonspor başkanı Sadri Şener, yönetimin değişmesiyle ilgili olarak “Gözümün arkada kalmayacağı aday olursa bırakırım” demişti. Şimdi ise odaklandığı tek hedefin Türkiye Kupası olduğunu söyledi. Şener'in nasıl bir hamle yapacağı meraklan bekleniyor.

A+A-

Trabzonspor’da Usta, Hacıosmanoğlu, Kulaçoğlu ve Atasoy başkan adayları olarak gözüküyor. Başkan Şener ise “Her şeyi masaya yatıracağım ama kupa süreci bitince” diyor.

Ligde beklenen performansı sergileyemeyen Trabzonspor’da yönetim değişikliği gündeme gelmişti. Muharrem Usta’nın ardından İbrahim Hacıosmanoğlu ve Metin Atasoy da başkanlık için mücadele veren isimler olarak dikkat çekiyor.

Daha önce “Gözümün arkada kalmayacağı aday olursa bırakırım” diyen başkan Sadri Şener’in bu 3 adayın ardından nasıl bir hamle yapacağı merak ediliyordu. Mevcut durumu değerlendiren Sadri Şener, şu an için odaklandığı tek şeyin Türkiye Kupası olduğunu söyledi.

Şener, “Kupa süreci bitince her şeyi kamuoyu önünde masaya yatıracağım. Fakat şu an bir şey söylemem doğru olmaz. Maçlarımız devam ediyor” diye konuştu.