1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. “Seni döverken kendimi sakatladım!”
“Seni döverken kendimi sakatladım!”

“Seni döverken kendimi sakatladım!”

“Bu kadarına pes!” dedirtti!

A+A-

 Bir oyuncunun yaptıkları, herkesi şaşkına çevirdi! Son yıllarda artan kadına şiddet vakalarına bir yenisi de geçtiğimiz günlerde ünlüler camiasından eklenmişti.

Gazeteci sevgilisi E.S.’nin şiddet gördüğü gerekçesiyle şikâyetçi olduğu ünlü oyuncu S. H. hakkında aynı suçtan 2 ayrı soruşturma başlatıldı.

S.H.’nin Taksim ve Levent’te uyguladığı ileri sürülen şiddetle ilgili iddiaların yer aldığı dosya İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na gönderildi. Diğer iddialara ilişkin soruşturma ise Anadolu Cumhuriyet Savcılığı tarafından yürütülecek.

Öte yandan önceki gün ikinci kez ifade vermek için Anadolu Adliyesi’ne gelen gazeteci E.S., sevgilisinin gönderdiğini idda ettiği mesajları delil olarak sundu. Anadolu 19. Aile Mahkemesi’nin, talebi üzerine 6 ay süreyle koruma kararı verdiği E.S.’nin sunduğu mesajlarda şiddet açıkça anlatılıyor. “Belim ağrıyor, seni döverken kendimi de sakatladım” gibi ifadelerin kullanıldığı mesajlardan biri, son dayağın gerekçesi olduğu öne sürülen eski futbolcu Pascal Nouma ile çekilen fotoğrafla ilgili. Dosyaya giren mesajlara göre sevgilisi E.S.’ye şiddetin devam edeceği yönünde tehditler savuran S.H., Nouma’lı kareyle ilgili “Bir de utanmadan Instagram’a koymuşsun” diyor.

 Hâlâ, bir dizinin çekimleri için İstanbul dışında olduğu öğrenilen ünlü oyuncu S.H.’nin ise ifadesinin alınması için çağrıldığı savcılığa bu hafta gitmesi bekleniyor.

Kaynak : Habertürk