1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şenol Güneş o sözlerin ardından ilk kez konuştu
Şenol Güneş o sözlerin ardından ilk kez konuştu

Şenol Güneş o sözlerin ardından ilk kez konuştu

Bakın neler söyledi!

A+A-

Beşiktaş Teknik direktörü Şenol Güneş, siyah beyaz renklerine yönelik sözlerinden sonra eleştiri oklarını üzerine çekmişti.

Trabzonspor'un eski futbolcusu olan Beşiktaş'ın teknik direktörü Şenol Güneş, katıldığı bir programda Trabzon ve Trabzonspor ile ilgili soruları yanıtladı.

Bir televizyon kanalına konuk olan Şenol Güneş, sıklıkla bordo mavi kıyafet tercih etmesi soruldu.

Şenol Güneş, İstanbul'da Trabzon'u temsil ettiğini ifade ederek şu sözleri kullandı: "Ben Trabzon'da doğdum, büyüdüm. O şehrin bir parçası olmaktan gurur duydum. İstanbul'da Trabzon'u temsil ediyorum."

BOŞ KONUŞMALAR

Şenol Güneş, en güzel renklerin siyah beyaz olduğu açıklamalarına ilişkin sorulara şöyle yanıt verdi: "Futbolun geyik muhabbeti tarafları da vardır. Bunun ciddiye alacak bir tarafı yok. Bunu konuşabilirler ama bunun kimseye yararı yok. Benim nereli olduğumu düşündüğümü anlatmama gerek yok. Bunun kendisiyim zaten bunu bana kimse anlatamaz. Hesap da soramaz. Eğer hesap sorması gerekiyorsa benim sormam gerekiyor birilerine. Yerimi çizgimi bilirim. Bu tür konuşmaların ne kadar boş olduğunu da birkaç sene sonra anlayacaklar."