1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Şenol Güneşle tekrar görüşülecek
Şenol Güneşle tekrar görüşülecek

Şenol Güneşle tekrar görüşülecek

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Şenol Güneş hakkında açıklamalarda bulundu. Hacıosmanoğlu, Güneş'in Türkiye'de çalışmayı düşünmediği ancak tekrar görüşme sağlayacaklarını söyledi.

A+A-

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kulüpteki sportif konuları tamamen Şenol Güneş'in organize etmesini istediklerini, bunun için de 4-5 saatlik bir görüşme yaptıklarını söyledi.

A Haber 'e konuşan başkan, Mustafa Akçay'a görevi bırakması yönünde bir talebi olmadığını belirterek sözlerine şöyle devam etti: "Şenol Güneş bize Türkiye'de çalışmayı düşünmediğini belirtti. Ama tekrar görüşeceğiz, umudumuz var. Netice alırsak takımın başına kendisini getireceğiz. Mustafa Akçay, ilk yarının ardından ayrılmayı talep etti ama biz kalmasını söyledik. Şimdi kendi isteğiyle, mektup yazarak ayrıldı. Trabzonspor kendisiyle Avrupa'da başarıyı yakaladı ama ligde istediğini yapamadı. Herhalde bu durum kararında etkili oldu." Hacıosmanoğlu, bugün bir televizyon kanalında da kulübün hukukçuları ile canlı yayına çıkacak.