1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Serdar Ortaç’tan üzen açıklama!
Serdar Ortaç’tan üzen açıklama!

Serdar Ortaç’tan üzen açıklama!

Şarkıcı Serdar Ortaç, İzmir'de hayranlarına coşku dolu bir konser verirken rahatsızlığı ile ilgili de ilk kez konuştu.

A+A-

Pop müziğinin önemli isimlerinden Serdar Ortaç, İzmirli hayranlarıyla bir araya geldi. Menderes ilçesinde bulunan bir otelde sahne alan ünlü sanatçı, konuklarına coşku dolu bir gece yaşattı. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Serdar Ortaç, şarkılarının yanı sıra ekibiyle hazırladığı birbirinden özel şovlarla konuklarını eğlendirdi.

 

Konser öncesi hastalığı ile ilgili açıklamalardan bulunan Ortaç, "Hastalığım devam ediyor. Alıştım hastalığıma. Dışarıdan iyi görünüyorum, içi biraz yorucu. Ayaklar tutmuyor, eller bazen kesiliyor bazen tekrar düzeliyor. Bol bol spor yapmak lazım" diye konuştu.

 

"GÜZEL BİR ALBÜM OLDU"

 

Ünlü sanatçı albümü Gıybet hakkında da "Yeni albümümü çıkarttım. Gıybet, dedikodu anlamında. Ben manasını bile yeni öğrendim. Güzel bir şarkı oldu. Albümdeki 10 tane şarkı var, çok güzel oldu. Beş tane damar slow var, beş tane hit hızlı var. Güzel bir albüm, dinledikçe daha da tadını alacağız" dedi.

 

"EMEKLİ OLUNCA İZMİR'E YERLEŞECEĞİM"

 

İzmir'i çok sevdiğini söyleyen usta sanatçı Serdar Ortaç sözlerini şöyle sürdürdü: "İzmir benim her yaz geldiğim bir yer. İzmir'den Çeşme Alaçatı'ya geçiyorum. Alaçatı'da konserlerimi bitiriyorum. İzmir'i çok seviyorum. Tam yaşanılacak bir yer bence. İleride emekli olunca İzmir'e yerleşebiliriz ama kışın nasıl olur onu bilmiyorum. Emeklilik, daha şarkı yazdığım sürece gelmez ama herhalde 55 yaşında emekli olurum."