1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şike iddiasında ikinci perde!
Şike iddiasında ikinci perde!

Şike iddiasında ikinci perde!

O takımın oyuncuları...

A+A-

Şanlıurfaspor Avukatı Oytun Süllü, gündeme bomba gibi düşen 'TFF 1. Lig'de şike iddiası' hakkında konuştu.

Yeşil sarılı kulübün avukatı Süllü, çarpıcı açıklamalarda buldu ve konuyla ilgili Radyospor'a konuşurken, şunları söyledi:

"Yargılaması devam bir konu hakkında konuşmak ne kadar sağlıklı bilmiyorum fakat elimizde bir kısım tapeler ve fotoğraflar var. Bunlar; Büyükşehir Gaziantepspor yöneticilerinin bazı takımdaki oyuncuları ayartıldığına dair görüntü ve ses kayıtları"

"Federasyonun Şanlurfaspor'a hakkını teslim etmesini bekliyoruz. Tapeler incelenecek, herhangi bir sonuca etki varsa konu netlik kazanacak. Bu işin içerisinde Manisasporlu oyuncuların olduğu kanısı da mevcut. Manisaspor'un bir takım oyuncuları da var. Büyükşehir Gaziantepspor'un teşvik primi verdiğine dair elimizde belgeler var"

BAŞVURUMUZU YAPTIK, BEKLİYORUZ

"Savcılık izni ve bize evrağın nasıl ulaşdığı önemli değil, burada önemli olan TFF'nin kuralları. Ligler tescillense bile kararlar değiştirilebilir. 6222 sayılı kanunun yanı sıra burada TFF kuralları önemli. Zaten biz savcılık dışında ilk olarak TFF'ye başvurumuzu yaptık"

 "Bizler ciddi anlamda bu olaydan sonuç çıkacağına inanıyoruz. TFF'nin Şanlıurfaspor'un hakkını tekrar teslim edeceğine inanıyoruz"

 "Kişilerin buluşmasına dair elimizde görüntüler var. Elimizde tapeler ve belgeler var.Bunların bütün hepsini Federasyona sunduk. Adalete güveniyoruz"