1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şike Soruşturmasında 3. dalga başladı!
Şike Soruşturmasında 3. dalga başladı!

Şike Soruşturmasında 3. dalga başladı!

Futbolda şike soruşturması kapsamında gözaltına alınan yeni isimler var ...

A+A-

Futbolda şike soruşturması kapsamında yürütülen operasyonda üçüncü dalga başladı.

Operasyon kapsamında bu sabah Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Murat Özaydınlı, Fenerbahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya, eski hakem Zafer Önder İpek ve İBB'li futbolcu Can Arat gözaltına alındı.

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında sağlık kontrolünden geçirilen Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Murat Özaydınlı ve diğer 3 kişi, İstanbul Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

İstanbul Emniyet Müdürlüğüne geldikten sonra Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek burada sağlık kontrolünden geçirilen Özaydınlı ile Fenerbahçe Futbol Takımı idari menajeri Hasan Çetinkaya, İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolcu Can Arat, eski hakem ve eski Gençlerbirliği Kulübü Genel Müdürü Zafer Önder İpek'in sağlık kontrolleri tamamlandı.

Özaydınlı ve diğer 3 kişi, daha sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

ÖZAYDINLI KONUŞMADI

Futbolda şike soruşturması kapsamında ifade vermek üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne gelen Fenerbahçe Spor Kulübü Yöneticisi Murat Özaydınlı, gözaltına alındı.

    Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen futbolda şike soruşturması kapsamında Fenerbahçe Spor Kulübü Yöneticisi Murat Özaydınlı ifade vermek üzere sabah saatlerinde İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne geldi.

    Bir süre burada kalan Özaydınlı'nın gözaltına alındığı öğrenildi. Özaydınlı daha sonra sağlık kontrolü için Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.

    Özaydınlı ile birlikte ismi öğrenilemeyen 3 kişi daha sağlık kontrolüne getirildi.