1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Silahlı Kavga: 1 Ölü
Silahlı Kavga: 1 Ölü

Silahlı Kavga: 1 Ölü

Çıkan kavga kanlı bitti...

A+A-

 Beyoğlu'nda iki grup arasında çıkan kavgada 1 kişi öldü 3 kişi yaralandı.


Bu sabaha karşı İstanbul'un meşhur semtlerinden biri olan Beyoğlu'nda, İstiklal Caddesi'ne çok yakın bir noktada çıkan kavga kanlı bitti. 


Beyoğlu Odakule Meşrutiyet Caddesi üzerinde bulunan bir bara saat 05.00 sıralarında yaya olarak gelen bir saldırgan, yanında getirdiği silahla barın önünde bulunanlara ateş etmeye başladı. 


Olay yerinden hızla uzaklaşan saldırganın açtığı ateş sonucunda 5 kişi yaralandı. Açtığı ateşin ardından sokağın da boş olmasından faydalanan saldırgan koşarak izini kaybettirmeyi başardı. 


Saldırgan izini kaybettirken, yaralılar olay yerine gelen ambulanslar ve o sırada caddeden geçmekte olan taksilerle Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü. 


Saldırıda ağır yaralanan bir kişi ambulansla getirildiği Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 


Polis kaçan saldırganı yakalamak için çalışmalarına devam ediyor. Emniyet ekipleri ilk olarak saldırgan ve yaralılar arasında bir husumet olup olmadığını araştıracak. 


Eğer yaralılardan gerekli bilgi alınabilirse emniyet ekipleri bu doğrultuda çalışmalarına başlayacak. Yaralılar saldırının sebebinden haberdar değillerse emniyet ekipleri, bar sahibi ve bar çalışanları ile görüşecek. 


Güvenlik kameralarının kayıtlarına ve mobese kayıtlarına da başvuracak olan emniyet ekipleri çalışmalarına başladı.