1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Siteniz için alan adı ve hosting hizmetleri en iyi yerli firmadan!
Siteniz için alan adı ve hosting hizmetleri en iyi yerli firmadan!

Siteniz için alan adı ve hosting hizmetleri en iyi yerli firmadan!

Siteniz için alan adı ve hosting hizmetleri en iyi yerli firmadan!

A+A-

Bir web sitesi açmak, birçok kişinin düşündüğü gibi uzun ve meşakkatli bir yol değildir. Artık saniyeler içinde bir internet sitesi açabilir ve bu şekilde sunduğunuz ürünleri, hizmetleri, blog ya da e ticaret konseptinde, nasıl isterseniz tüm dünyaya sunabileceğiniz bir konsept var. Web sitesi açarken ihtiyacınız olan temel iki hizmet ise alan adı tescili ve hosting hizmeti. Eğer bu iki hizmette kaliteli bir adresten hizmet alırsanız, sitenize yatırım yapacağınız tutara daha geniş bir kaynak ayırabilirsiniz. Bunun için uygun fiyatlı alan adı tescili ve üst düzey hosting paketleri sunan, en iyi yerli bilişim firmalarından birini size sunacağız.

 

Wordpress hosting, bayi hosting ve bulut sunucu seçenekleri

 

Hosting hizmetinin iyi olması, sektördeki rakipleriniz ile aranızda fark yaratacak en önemli hususlardandır. Bundan dolayı hosting seçiminde bazı konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Site yüklenme hızı, sitenin güvenliği, mümkün ise SSL sertifikası temel konulardan. Bunun dışında sitenin ziyaretçi potansiyeline göre bir disk alanı olması da önemli. Bunun dışında bant genişliği, bandwidth gibi teknik özellikler de mühimdir. Tüm bu konularda Türkiye’de en iyi hosting paketlerini sunan bir adres olan hosting.com.tr her webmasterın mutlaka hizmet alması gereken bir ortam. Hosting.com.tr’de yer alan paketler sürekli olarak güncellenmekte, kontrol edilmekte ve optimize edilmektedir. Uygun fiyatlarla Hosting hizmeti almak için siz de hosting.com.tr sunucu ve hosting paketlerine bakın.

 

Bulut sunucu hizmetlerinden faydalanın

 

Bulut bilişim alt yapısı dünyada birçok IT firmasının sunduğu bir hizmet ve kurumsal tüm siteler bulut alt yapısı ile çalışıyor. Bunun birçok nedeni var ancak en başında, güvenli olması, esnek olması ve uygun bütçeler ile finanse edilebilmesi geliyor. Bulut alt yapısı konusunda Türkiye’de çalışmak için firma arıyorsanız, hosting.com.tr kaliteli bulut sunucularla yine gelişmiş bir yapı sunuyor. Bulut sunucu fiyatları, bulut hosting özellikleri ve diğer konular ile ilgili bilgi almak için hosting.com.tr destek birimi ile görüşebilir, bilgi edilebilirsiniz.

 

Uygun fiyatlı com ve net domainler mi arıyorsunuz?

 

Alan adı tescili konusunda da hizmet sunan hosting.com.tr bu konuda hızlı alan adı tescili ile öne çıkıyor. Web dünyasının arsaları olan alan adlarını, birkaç dakika içinde isminize tescil edebilir, dilerseniz farklı firmalardan alan adı transferiile isminize alan adı alabilir, başka kişilere transfer yapabilirsiniz. Yerli alan adı firmaları içinde güçlü desteği, kaliteli ve güvenli yapısı ile en çok tercih edilen Domain firmaları arasında yer alan hosting.com.tr ile siz de çalışabilir, hızlı bir şekilde alan adınızı tescil ettirerek internet dünyasında yer alabilirsiniz. Hosting.com.tr hem alan adı hem de hosting paketleri ile birçok web site yöneticisinin hizmet aldığı bir adres.