1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. "Siyasallaştırmadan TS'ye sahip çıksın!"
"Siyasallaştırmadan TS'ye sahip çıksın!"

"Siyasallaştırmadan TS'ye sahip çıksın!"

Kongre helalleşme yeridir diyen Şükrü Kuleyin Soylu’ya seslendi

A+A-

 Trabzonspor’un eski yöneticilerinden Şükrü Kuleyin Trabzonspor kongrelerinde hesaplaşmalar  yapıldığına dikkat çekerek; ‘Trabzonspor hesaplaşma yeri değil, helalleşme yeridir. Hesaplaşma içinde olmak isteyenler birbirlerine Taksim alanında randevu versin’ dedi.

Ak Parti’den güzel söz değil icraat istediklerini belirten Şükrü Kuleyin; ‘Sorumluluk onların. Cumhurbaşkanlığı ve son genel seçimlerde bu şehirden %70 oy aldılar. Büyük sorumlulukları var artık. TFF’ye müdahale edilmesini sağlasınlar. Bu şehrin ve bu takıma gönül veren milyonların hakkı açık açık yeniliyor. Hakkımız verilmeli. Kimse bu şehirle hesaplaşamamalı! Yoksa Allah muhafaza yeni Samast’ların çıkmasına vesile olunur. Adalet sağlanmalıdır’ dedi.

Ak Parti’nin en ağır topunun Süleyman Soylu olduğuna dikkat çeken Şükrü Kuleyin;

‘Süleyman beyden icraat bekliyoruz. TFF adaletsizliğini hükümet gündemine taşısın. Adaleti temin ettirsinler. Ayrıca siyasallaştırmadan Trabzonspor'a sahip çıkmalı... Trabzonspor bölünerek, parçalanarak daha kötüye gidiyor. İnsanlar düşman oluyor. Sayın Soylu bunları göz ardı etmemelidir’ diye konuştu.

Kaynak: Trabzonhaber.com.tr