1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. 'Sokakta çıplak kadın koşuyor' ihbarı doğru çıktı!
'Sokakta çıplak kadın koşuyor' ihbarı doğru çıktı!

'Sokakta çıplak kadın koşuyor' ihbarı doğru çıktı!

İşte detaylar...

A+A-

İstanbul Esenyurt'ta "Sokakta çırılçıplak koşan bir kadın var" ihbarı üzerine harekete geçen polis Türkmenistan uyruklu kadına tecavüze yeltenen 2 kişiyi yakaladı.

 

Esenyurt'ta Polisin kendinden geçmiş halde bulduğu Türkmenistan uyruklu genç kadın, 2 kişinin tecavüz amaçlı saldırısına uğradığını ve gasp edildiğini söyledi. Türkmenistan uyruklu bir kadına, onun evinde tecavüz etmek istedikleri, parasını da gasp ettikleri iddia edilen 2 kişi polis tarafından yakalandı. Şüpheliler adliyeye sevk edildi.

 

POLİS GENÇ KADINI BİTKİN HALDE BULDU

 

Edinilen bilgiye göre olay polise yapılan "Çırılçıplak bir kadın sokakta koşuyor" ihbarıyla ortaya çıktı. Esenyurt'taki adrese giden polis Türkmenistan uyruklu S.A. (27) ile karşılaştı. Çıplak kadının bitkin halde olduğu görüldü. Giydirilen kadın polis merkezine götürüldü ve ifadesine başvuruldu. Genç kadın barda tanıştığı 2 kişiyle kendi evine geldiğini, bu kişilerin kendisine tecavüz etmek istediğini, ellerinden kurtularak kendini sokağa attığını söyledi. Mağdur kadın ayrıca evde bulunan 6 bin lirasının parasının gasp edildiğini söyledi.

 

BAŞKA SUÇLARDAN POLİS KAYITLARI ÇIKTI

 

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan soruşturmada kısa sürede şüphelilerin kimlikleri tespit edildi.F.Ü.(30) ile H.K.(26) kısa süre sonra yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelilerin gasp ve darp suçlarından polise geliş kayıtları olduğu ortaya çıktı.

 

Türkmenistan uyruklu mağdur S.A.'nın Gasp Büro Amirliği'nde teşhis ettiği şüphelilerin polisteki ifadelerinde tecavüz iddiasını kabul etmediği öğrenildi. Şüpheliler adliyeye sevk edildi.