1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. SONER’E YOL MU GÖRÜNDÜ?
SONER’E YOL MU GÖRÜNDÜ?

SONER’E YOL MU GÖRÜNDÜ?

Sezon başında bordo-mavili ekibe katılan Soner Aydoğdu beklentileri karşılayamadı.

A+A-

Sezon başında bordo-mavili ekibe katılan Soner Aydoğdu beklentileri karşılayamadı. Soner'in forma bulma şansının çok azaldığı belirtildi. Kendisinden beklenen oyunu sergileyemeyen oyuncunun teknik direktörün gözünden düştüğü belirtildi.

Büyük Umutlarla Gelmişti

Trabzonspor’un sezon başında büyük umutlarla ve 2 milyon 250 bin Euro bonservis bedeli karşılığında Gençlerbirliği’nden transfer ettiği Soner Aydoğdu’nun forma şansı her geçen gün azalıyor. İlk geldiğinde dönemin teknik direktörü Şenol Güneş tarafından sürekli forma verilen daha sonra sakatlığı nedeniyle kenarda kalan Soner, iyileştikten sonra da oynadığı maçlarda beklentileri karşılayamamıştı.

Kolay Forma Bulamaz

Soner’in, Tolunay Kafkas yönetimindeki Trabzonspor’da bundan sonra da forma bulma şansının çok azaldığı belirtildi. Kafkas’ın; agresif, mücadeleci ve aynı zamanda futbol oynayan bir ekip yaratma isteğine karşın, genç orta saha oyuncusunun mücadeleyi sevmemesi, oynamadığı zaman kolay demoralize olması, maçlara ağırlığını koymaması ve idmanlardaki temposuzluğundan dolayı teknik direktörün gözünden düştüğü belirtildi.