1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sonu böyle olmamalıydı
Sonu böyle olmamalıydı

Sonu böyle olmamalıydı

Müthiş bir sezon geçiren Burak Yılmaz, ligin finalinde kart cezası sebebiyle oynayamayacak. Genç yıldız yakın çevresine, “Perdeyi formamla sahada kapatmak isterdim, çok üzgünüm” derken, Burak'ı hocası ve takım arkadaşları teselli etti

A+A-

Kelimenin tam anlamıyla Trabzon’da yeniden doğdu Burak Yılmaz... Kariyerinin en iyi günlerini Bordo-Mavili forma altında geçiren ve milli takımın da değişmezlerinden biri olan genç yıldız, sezonu 19 golle kapattı, tek başına çok sayıda puan kazandırdı. Ancak filmin sonunda Burak Yılmaz olmayacak. İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile önceki gün oynanan maçta sarı kart gören başarılı oyuncu, sınırda bulunduğu için cezalı duruma düştü. Pozisyon gereği gördüğü kartın ardından büyük moral bozukluğu yaşayan Burak Yılmaz’ın karşılaşmanın ardından yakın çevresiyle duygularını paylaştığı ve “Çok iyi bir sezon yaşadım. Sınırda olduğumu biliyordum ve çok dikkat ediyordum ama futbolun içinde var böyle şeyler. En çok üzüldüğüm şey, sezonun finalinde formamla sahada olmak isterdim, artık mümkün değil. Çok üzgünüm” ifadelerini kullandığı öğrenildi.


Kafilede olacak

Burak Yılmaz’ın maçın ardından soyunma odasında da hem hocası hem de arkadaşlarından özür dileyerek, “Sizi yalnız bırakacağım, kusura bakmayın” dediği belirtildi. Milli futbolcuyu arkadaşlarının ve özellikle de hocası Şenol Güneş’in teselli için hayli uğraştığı kaydedildi. Burak Yılmaz, cezalı olmasına rağmen takımla birlikte Karabük’e gidecek.