1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Şota: 'Polisimizin her zaman yanındayım!'
Şota: 'Polisimizin her zaman yanındayım!'

Şota: 'Polisimizin her zaman yanındayım!'

İşte detaylar...

A+A-

İstanbul’da düzenlenen terör saldırısında yaşamını yitiren ve yaralanan polisler için Trabzonspor’un eski teknik direktörü ve futbolcusu Şota Arveladze’den anlamlı destek geldi.

İsrail’in Maccabi Tel Aviv takımını çalıştıran Şota Arveladze şu ifadeleri kullandı:

“Bugüne kadar siz bana destek oldunuz, şimdi destek olma sırası bende. Türkiye’yi ülkem gibi görüyorum. Ülkemin yanındayım” diyerek sosyal medyada “#PolisiminYanındayım” etiketiyle başlatılan destek kampanyasına destek verdi. Gürcü teknik adam sosyal medyadaki şu mesajı paylaşarak Türkiye’nin yanında olduğunu söyledi; “Dün gece İstanbul'da yapılan hain ve alçak terör saldırısında birçok polis kardeşimiz şehit olmuştur. Birçok polisimiz de yaralanarak gazi unvanını almıştır. Saldırıda sivil kayıplarımız da vardır.  Bir bütün olarak Türkiye'yi ve hepimizi hedef alan bu menfur saldırıyı lanetliyoruz. Millet olarak, sanatçısıyla, sporcusuyla, esnafıyla, siyasetçisiyle, işçisiyle, öğrencisiyle hep birlikte polisimizin destekçisiyiz. Bizim huzurumuz, güvenliğimiz ve geleceğimiz için canını feda etmekten kaçınmayan Polisimizin her zaman yanındayız. 

Hepimiz sokağa çıkıp, mahallemizde, iş yerimizde, trafikte görev yapan en yakınımızdaki polisimizle bir araya gelip onlara başsağlığı diliyoruz, Mevlid kandillerini tebrik ediyoruz. Sosyal medyada #PolisiminYanındayım etiketiyle onlara destek oluyoruz.  Haydi. Sen de Türkiye için polisimizle bir olduğunu, omuz omuza olduğunu göster!"