1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. “Suçluysam cezamı çekerim“
“Suçluysam cezamı çekerim“

“Suçluysam cezamı çekerim“

Erdoğan Bayraktar'dan açıklama...

A+A-

Samsun'da 10 kurban verilen sel felaketi bölgesine giden bakanlar, durum değerlendirmesi yaptı. En çok can kaybının verildiği TOKİ Konutları'ndan sorumlu tutulan, eski TOKİ Genel Müdürü ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, "Suçluysam cezamı çekerim" dedi.SON 500 YILIN EN YOĞUN YAĞIŞI


Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, sel felaketine yol açan yağışın, son 500 yılın en yoğun yağışı olduğunu belirtti."SUÇLU BENSEM BEN DE CEZAMI ÇEKERİM"


En çok can kaybının yaşandığı konutları yapan TOKİ'nin eski Genel Müdürü olan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ise kendisine yöneltilen eleştirileri burada cevapladı."KONUTLAR YETERİNCE UZAK MESAFEDE"


Bakan Bayraktar, TOKİ Konutları'nın dereden yeterli uzaklığa yapıldığını ancak araştırma yapılacağını söyledi. Bayraktar, hatalı varsa kendisi de dahil cezasını çekeceğini dile getirdi.


TOKİ Konutları'nın emniyet mesafesinde yapıldığını dile getiren Bayraktar, kaybedilen bir vatandaşın, dereden 200 metre içeride olduğunu belirtti."Suçluysam cezamı çekerim"