1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. SÜLEYMAN HURMA: ‘SADECE ONU GÖNDERECEĞİZ’
SÜLEYMAN HURMA: ‘SADECE ONU GÖNDERECEĞİZ’

SÜLEYMAN HURMA: ‘SADECE ONU GÖNDERECEĞİZ’

Trabzonspor sportif direktörü Süleyman Hurma trabzonhaber.com.tr’ ye konuştu.

A+A-

Transfer çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Hurma ‘Taraftarımızın içi rahat olsun. Gereken takviyeler sabırla yapılacaktır’ dedi.

‘WARİS DIŞINDAKİLER KALIR’

Sportif direktör Süleyman Hurma Trabzonspor’un elindeki yabancı oyunculardan Cardozo’nun belinden, Bosingwa ve Yatabare’nin bacak bölgesinden önemli sakatlıkları olduğunu bu durumda bu oyuncuları satma şansları olmadığını ifade ederek, ‘Zaten Cardozo ve Bosingwa’yı satmayı düşünmüyoruz. Yatabare’de sakat olduğundan satamayız. Medjani faydalı bir oyuncu. Kalan iki isimden Constant kaliteli ama disiplinsiz. Satılması zor. Henüz onunla ilgili teklif yok. Bir tek Waris’i satabiliriz. Üç dört kulüpten teklif var. Görünen o ki sakatlıklar elimizi bağlıyor. Yabancılarımız sürpriz olmazsa kalacaklar’ dedi.

‘ŞAŞIRIYORUM’

Trabzonspor’un transferleri ile ilgili çok sayıda oyuncu isimlerinin gündeme geldiğini söyleyen Hurma, ‘Bu isimlerin çoğunu ben basından duyuyorum. Varlığından haberdar olmadığımız oyuncular bile yazılıp çiziliyor. Yalan haber çok’ diye dert yakındı.

‘RAHAT OLSUNLAR’

‘M’BiA PAZARTESİ İMZA ATAR’

Taraftarların rahat olmasını isteyen sportif direktör Hurma, ‘En iyiyi yapmak için uğraşıyoruz. Ciddi aşamaya getirdiğimiz kaliteli isimler var. Güçlü ve eksiklerini tamamlamış bir kadro oluşturacağız.M’bia çok kaliteli bir isim. Avukatı Fransa’da .Yazışarak bir sözleşme hazırlıyoruz. Oyuncu Trabzon’da. Sorunumuz yok. Yazışmalar işi uzatıyor. Muhtemelen C.tesi ya da Pazartesi imza töreni gerçekleşecek. Sonra o ayarda birkaç kaliteli oyuncu daha getireceğiz’ diye konuştu.