1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Survivor 2017 gönüllüler takımında kimler var?
Survivor 2017 gönüllüler takımında kimler var?

Survivor 2017 gönüllüler takımında kimler var?

Survivor 2017 ünlüler takımında kim var, gönüllüler takımındaki isimler kimler sorularının yanıtları da belli oldu. Yarışmacıların hem açlık, hem doğa şartları hem de rakipleriyle amansız mücadelesine sahne olan Survivor'ın yeni sezonu 21 Ocak Cumart

A+A-

Survivor 2017 tanıtımı acunn.com'da yayınlandı. Survivor 2017 ünlüler takımı ve Survivor 2017 gönüllüler takımı isim isim tam listesi haberimizde.  ‘Survivor 2017’nin ilk yayınını 21 Ocak Cumartesi akşamı TV 8 ekranlarında yapacak. Survivor Panorama programına katılan Acun Ilıcalı 'Yeniden bir All Star olacak mı' sorusuna, Survivor 2017 için kafalarında büyük bir sürpriz olduğunu açıklayarak cevap vermişti. Survivor 2017 Gönüllüler takımının sürpriz ismi ise Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur adlı evlilik programının geçen sezonki birincisi Eser West'in yer alması oldu. Survivor 2017 öncesi Ünlüler Takımı iddialı konuştu. Büyük bir çekişmeye sahne olacak olan Survivor 2017'de Ünlüler Takımı Gönüllüler karşısında çok iddialı...

 

SURVİVOR VOLKAN ÇETİNKAYA KİMDİR?

 

Volkan Çetinkaya Survivor'a katılıyor. Survivor Volkan Çetinkaya kimdir? Beden eğitimi öğretmeni olan Volkan Çetinkaya, ayrıca TSK Ordu Milli takım sporcusu. Eski TSK personeli olan Çetinkaya, yüzme ve atletizm antrenörlüğü de yapmaktadır. Gönüllüler yarışmacısı Volkan Çetinkaya'nın sporcu bir kimliğinin olduğu ve vücut sporlarıyla uğraştığı öğrenildi.

 

 

SURVİVOR GÖKHAN GÖZÜKAN KİMDİR?

 

Gökhan Gözükan Survivor'a katılıyor. Survivor Gökhan Gözükan kimdir? Boks ile yakından ilgilenen Gökhan Gözükan, vücut geliştirme ile de ilgileniyor. Survivor Gökhan Gözükan 34 yaşındadır. Gökhan Gözükan 1.92 boyunda ve 86 kilodur. Gökhan Gözükan Seda İnci ile nişanlıdır.

 

 

SURVİVOR ELİF ŞADOĞLU KİMDİR?

 

Elif Şadoğlu Survivor'a katılıyor. Survivor Elif Şadoğlu kimdir? Elif Şadoğlu 1992 doğumludur. Ataşehir Let's Club'de spor ve yaşam merkezi alanında Fitness Eğitmenliği yapmaktadır. Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu.

 

 

SURVİVOR OGEDAY GİRİŞKEN KİMDİR?

 

Ogeday Girişken Survivor'a katılıyor. Survivor Ogeday Girişken kimdir? Fenerbahçe kürek takımının lisanslı oyuncusu olan Ogeday Girişken, ülkemizi milli formayla da temsil ediyor. Daha önce dünya gençler kürek şampiyonu olarak şampiyon sporcu olarak tanınıyor.

 

 

SURVİVOR DENİSA KİMDİR?

 

Denisa Survivor'a katılıyor. Survivor Denisa kimdir? Gerçek adı Deniz Gültekin'dir. 19 yaşındaki Denisa İzmirlidir.

 

 

SURVİVOR FULYA ŞAHİN KİMDİR?

 

Fulya Şahin Survivor'a katılıyor. Survivor Fulya Şahin kimdir?1991 İstanbul doğumlu olan Fulya Şahin, Trakya Üniversitesi'nde okudu. Survivor Gönüllüler Fulya Şahin; "Ben Fulya, adımı kazımaya geldim" sözleriyle iddialı bir giriş yaptı.

 

 

SURVİVOR ESER WEST KİMDİR?

 

Eser West Survivor'a katılıyor. Survivor Eser West kimdir? Aksanı ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Eser West, 1990 yılında New York'ta dünyaya geldi. Asıl mesleği öğretmenlik olan Eser West ABD'den Türkiye'ye gelmesinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur adlı evlilik programına katıldı. 1.75 boyunda olan damat adayı 80 kilo ağırlığına sahipken yarışmada Cansel Çördük ile aşk yaşadı, ancak çift birinci olmalarına rağmen ödülü kabul etmedi ve evlenmek yerine ödülü diğer yarışmacılara devretti. La Guardia Communitiy College Üniversitesi'nde eğitim hayatını tamamlayan Eser West bir süre önce Hande Yener'in klibinde yer aldı.

 

 

BURÇAK TUNCER KİMDİR?

 

Burçak Tuncer 6 Nisan 1992 doğumludur. Survivor 2017'nin Gönüllüler takımındaki yarışmacı Burçak Tuncer İzmir Karşıyaka doğumludur. Survivor Burçak Tuncer, İlkokul ve lise eğitimini İzmir Tevfik Fikret Lisesi'nde okumuştur. Burçak Tuncer üniversite eğitimini de İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık bölümünde okumuştur. Burçak Tuncer, eğitim hayatı boyunca birçok sanat dalıyla ilgilenmiştir. Yeteneği doğrultusunda devam eden Burçak Tuncer, resim dalında birincilik ödülleri kazanmıştır. Tüm bunların yanı sıra Burçak Tuncer, kişisel resim sergisini Çeşme Sanat Galerisi'nde açtı.

 

 

TUĞÇE MELİS DEMİR KİMDİR?

 

Tuğçe Melis Demir kimdir? Tuğçe Melis Demir Survivor'a katılacak. Tuğçe Melis Demir 1994 yılında İzmir'de doğmuştur. Eğitimine İzmir'de tamamlayan Tuğçe Melis Demir, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olmuştur. Tuğçe Melis Demir eğitim hayatının yanında sporlada ilgilenmektedir.Ana spor dalı ise buz hokeyidir. ODTÜ buz hokeyi takımında oynayan Tuğçe Melis Demir ayrıca milli takım buz hokeyi oyuncusudur.