1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Survivor 2017'nin ilk bölümünde neler yaşandı?
Survivor 2017'nin ilk bölümünde neler yaşandı?

Survivor 2017'nin ilk bölümünde neler yaşandı?

Survivor 2017 yeni sezonda ilk bölümüyle TV8 ekranlarında sizlerde buluştu. Peki Survivor 2017'nin ilk bölümünde neler yaşandı? Detaylar haberimizde...  

A+A-

Milyonlarca kişinin heyecanla beklediği Survivor 2017, dün ilk bölümüyle ekranlara geldi. Hem sürprizlerle hem de kıyasıya rekabetle geceye damga vuran Survivor 2017, izleyenleri her bölüm olduğu gibi bu bölümde de büyüledi. Bir birinden yetenekli yarışmacıların boy gösterdiği Survivor 2017'de neler yaşandığını merak ediyorsanız haberimize göz atın.

 

Acun Ilıcalı Survivor alanıla TIR ile giriş yaptı

 

Survivor 2017'yi izleyenler bugün bir sürprizle karşılaştı. Acun Ilıcalı Survivor alanına kendisinin kullandığı bir TIR ile giriş yaptı. İzleyenlere büyük sürpriz yaşatan Acun Ilıcalı, alana gelince TIR'dan inerek yarışmacıların bulunduğu bölüme geçti.

 

Yarışmacılar alanına böyle giriş yaptı

 

Kilometrelerce uzaklıktan Dominik Adası'na gelerek Survivor 2017'de yarışmacı olan isimlerin alana gelişi de görülmeye değerdi. Ada hakkındaki ilk yorumlarını yapan yarışmacıların kimisi şaşkınlığını gizleyemezken, kimisi de Survivor adasını çok beğendiğini dile getirdi. Adaya gelen yarışmacılar kendi aralarında iş bölümü yaparak, uzun bir süre geçireceği ada yaşantıları için çalışmaya başladılar.

 

Survivor 2017'nin ilk görünmez kazası!

 

Dünyanın en zor yarışması olarak gösterilen Survivor'da maalesef görünmez kazalar yaşanabiliyor. Sezonun ilk bölümünde Gönüllüler Takımı yarışmacısı Eser West talihsiz bir olay yaşadı. Genç yarışmacı balta ile odunu şekillendirirken baltanın prmağına gelmesi sonucu ufak bir kaza yaşadı. Yarışmacı arkadaşları ona yardım ederek, Eser'in kanayan parmağını bezle sardılar.

 

Survivor 2017'nin 2. bölümü bu akşam 20:00'da!

 

Milyonlarca kişinin gözünü kırpmadan izlediği Survivor 2017 ilerleyen tarihlerde daha da heyecanlı olacak gibi görünüyor. TV8'de yayınlanan ve her bölümüyle iz bırakan Survivor, 2. bölümüyle bu akşam saat 20:00'da TV8'de!