1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Survivor'da kim elendi?
Survivor'da kim elendi?

Survivor'da kim elendi?

Survivor'da kim elendi?

A+A-

"Survivor'da kim elendi?" Merak edilen sorunun yanıtı dün akşam belli oldu. İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımından Adem, Şahika, Fatih ve Pınar eleme potasındaydı. En az oyu alan isim Fatih Hürkan oldu ve bu hafta Survivor'a veda etti. Fatih Hürkan'ın Adem ve İlhan'la vedalaşmaması ise gözden kaçmadı.

 

Survivor'da elenen isim dün akşam açıklanan SMS oylarının sonuçlarıyla belli oldu. İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımı bu hafta potaya dört isim birden soktu. Şahika, Adem, Fatih ve Pınar'ın eleme adayı olduğu Survivor 2017''de heyecan dolu bir konsey yaşandı.

 

SURVİVOR'DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

 

Ünlüler takımından Şahika, Adem, Fatih ve Pınar'ın eleme adayı olduğu Survivor'da yarışmaya veda eden isim Fatih Hürkan oldu. İsmi açıklandığında şaşırtan Fatih, veda etmek zorunda olduğu için üzüldüğünü dile getirdi.

 

FATİH HÜRKAN: 'HAKARETLER KAVGALAR'

 

Tabi bu kadar erken gitmek istemiyordum. Kader, kısmet. Çok olmak istediğim bir yerden, çok olmak istediğim ailemin yanına gideceğim. Tabi onları çok özledim. Yani, burada yapmak istediğim daha çok şey vardı. Kısmet bu kadarmış. Burada çok şey yaşadım. Hiç hayatımda yaşamadığım şeyler yaşadım. Hakaretler, kavgalar. Demek ki bunları burada yaşamam gerekiyormuş. Bu da bu yaşımda bana ders oldu desem ders değil ama yaşacağım bir şeymiş. Çok üzgünüm. Çok teşekkür ederim.

 

SABRİYE ACUN'A SARILMAK İSTEDİ

 

Dün akşam yapılan konseyde Sabri'ye teyze olduğu müjdesini veren Acun Ilıcalı Sabriye'nin tepkisi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Duygusallaşan ve ağlamaya başlayan Sabriye, Acun Ilıcalı'ya 'Size sarılmak istiyorum' dedi. Acun Ilıcalı Sabriye'nin istediğini kırmazken, konseyde komik anlar yaşandı.

 

 

HAFTANIN BİRİNCİLERİ KİM OLDU?

 

Survivor'da bu hafta en çok yarışmayı kazanan erkek yarışmacıların birincisi 30 puanla Ogeday oldu. İkinci yarışmacı ise 23 puanla Furkan oldu.

 

Kızlardan birinci olan yarışmacı 44 puanla Tuğçe olurken, Elif 24 puanla ikinci oldu.